Новини‎ > ‎

Події 04.11.2015

опубліковано 4 лист. 2015 р., 06:16 Відділ інформації   [ оновлено 17 лют. 2017 р., 00:08 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    04.11.2015 під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення О.Смірнової відбулося засідання мультидисциплінарної команди з питань соціального захисту і реабілітації демобілізованих учасників антитерористичної операції та їх сімей. Основним питанням порядку денного стало створення при виконавчому комітеті Центру надання допомоги учасникам АТО та їх сім'ям. Участь у засіданні взяли керівники управлінь та відділів міської ради, представники військового комісаріату, ДЗ “СМСЧ №1”, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, волонтери, громадські активісти.
    Олена Георгіївна повідомила присутнім, що на виконання Указу Президента України №570/2015 від 5 жовтня 2015 року  “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників Антитерористичної операції”, відповідно до розпорядження голови Запорізької ОДА в Енергодарі буде створено Центр надання допомоги учасникам АТО. Робота Центру спрямована на координацію дій органів влади, волонтерських та громадських організацій у виявленні потреб та наданні допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, вирішення нагальних питань військовослужбовців.
     Члени мультидисциплінарної команди обговорили кандидатури координаторів за напрямками надання різних видів послуг, зокрема, з питань соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, санаторно-курортного лікування, юридичних, земельних та житлових питань. За підсумками засідання було визначено персональний склад Центру, а також узгоджено пропозицію призначити керівником новоствореного органу волонтера, громадську активістку, яка тривалий час займається допомогою українській армії, Катерину Стаценко.
    Серед першочергових завдань Центру - збір інформації та виявлення спектру проблем, з якими стикаються учасники АТО, шляхом проведення анкетування серед осіб зазначеної категорії.
    Як зауважила начальник УПСЗН, сьогодні у місті продовжується активна робота з надання допомоги військовослужбовцям - як демобілізованим, так і тим, що несуть службу у зоні АТО. При управлінні працює телефонна «гаряча» лінія для бійців, діє Комплексна програма підтримки учасників АТО та членів їх сімей. У ДЗ “СМСЧ №1”організовано позачергове проведення медичних оглядів для учасників АТО, визначені години прийому лікарів. Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводиться первинна оцінка потреб сімей військовослужбовців. Робота новоствореного Центру, підкреслила Олена Смірнова, дозволить об’єднати зусилля органів влади, громадських організацій для вирішення проблем учасників АТО.
    Персональний склад та Положення про Центр допомоги учасникам АТО будуть затверджені відповідним розпорядженням міського голови.
   
    04.11.2015 під головуванням виконувача обов'язків міського голови В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися встановлення часу зустрічі з дитиною,  оформлення договору дарування, взяття (зняття) під соціальний супровід сім'ї, в яких порушуються права дитини, затвердження індивідуальних планів. З усіх питань прийняті відповідні рішення.