Новини‎ > ‎

Події 04.06.2015

опубліковано 4 черв. 2015 р., 05:55 Відділ інформації   [ оновлено 4 черв. 2015 р., 05:55 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
      04.06.2015 відбулися засідання постійних комісій міської ради з питань з питань розвитку підприємництва та регуляторної політики, та з питань освіти, культури, спорту та молоді. Депутатами були розглянуті питання, внесені до порядку денного чергової тридцять четвертої сесії міської ради, продовження якої планується провести 09.06.2015.

    04.06.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання робочої групи щодо сприяння в організації заходів проведення чергового призову та п'ятої черги часткової мобілізації. Основна увага була приділена проведенню у місті інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань мобілізації, моніторингу суспільно-політичної ситуації з метою профілактики виникнення та поширення панічних чуток, блокування та перешкоджання мобілізаційних заходів.
    За результатами наради були надані доручення щодо забезпечення належного проведення мобілізаційних заходів. Сергій Федорович наголосив на необхідності спільного, злагодженого та ефективного підходу до поставлених завдань відповідно до законодавства, дотримання порядку проведення мобілізації та мобілізаційної підготовки.