Новини‎ > ‎

Події 04.05.2016

опубліковано 4 трав. 2016 р., 06:35 Відділ інформації   [ оновлено 4 трав. 2016 р., 06:39 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
     04.05.2016 міський голова П.Музика провів апаратну нараду, у ході якої були підведені підсумки роботи минулого тижня та визначені плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, заслухав доповіді начальників відділів та управлінь про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань. Основна увага була приділена підготовці до відзначення 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. 05-09.05.2016 у місті проходитимуть заходи, присвячені пам'ятній даті. Павло Олексійович наголосив на необхідності забезпечення охорони громадського порядку, безпеки жителів міста, уникнення та профілактики надзвичайних ситуацій, провокацій, акцій суспільно-політичного характеру, а також дотримання під час свят на території міста Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”, зокрема, утримання від використання “георгіївських стрічок” та будь-якої символіки, окрім державної. 
    Під час наради директор Енергодарського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Т.Сидорик вручила міському голові та його помічникам декоративні квітки маку — символу Перемоги, вироблені клієнтами та волонтерами Центру на майстер-класах. 
    Комунальними службами міста ведеться активна робота з благоустрою та упорядкування пам'ятного знаку - місця поховання воїнів, загиблих під час Другої світової війни, та приведення до належного стану місць наглядної агітації. 
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 36 звернень, з них 3 колективних, 1 — із Запорізького обласного контактного центру, 1 — з урядової “гарячої лінії”. Основна проблематика заяв стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг, вирішення житлових питань, соціального захисту.
    До Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” надійшло 140 заяв, видано 171 документ. 
    04.05.2016 міський голова П.Музика відвідав за місцем проживання учасника бойових дій часів Другої світової війни Б.Томілова та привітав ветерана з річницею Перемоги. Павло Олексійович подякував Борису Яковичу за виявлену мужність та хоробрість, перемогу, яка дісталася важкою ціною та вручив  продуктовий набір до свята. 
    Протягом тижня учасникам бойових дій, які проживають в Енергодарі, від міського голови були передані святкові продуктові набори з нагоди визначної дати. 
  


    
04.05.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання Ради оборони міста за участю представників правоохоронних органів, силових структур, управління НС та ЦЗН, Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату. Учасники наради розглянули питання щодо залучення військовослужбовців 4-го патрульного батальйону військової частини №3033 Національної Гвардії України до охорони громадського порядку під час заходів з нагоди відзначення у місті 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни, а також обговорили хід проведення інформаційної роботи щодо популяризації військової служби за контрактом. 


    
04.05.2016 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету міської ради В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися контролю за станом утримання, виховання та навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального супроводу та захисту дітей даної категорії, призначення опіки, захисту майнових та житлових прав дітей.

 
       Згідно з розпорядженням міського голови від 04.05.2016 №145-р “Про проведення Дня пам'яті” 08.05.2016 планується організувати на благодійній основі перевезення жителів до міського цвинтаря та у зворотньому напрямку, залучивши транспорт ВП “Запорізька АЕС”. У районі міського цвинтаря цього ж дня планується організувати санкційовану торгівлю. Охорону громадського порядку та контроль за безпекою дорожнього руху на в'їздах до цвинтаря забезпечуватимуть працівники Енергодарського відділення Камянсько-Дніпровського ВП ГУНП у Запорізькій області. Розклад та маршрути  перевезення будуть розміщені у місцевих ЗМІ.