Новини‎ > ‎

Події 04.03.2015

опубліковано 4 бер. 2015 р., 06:33 Відділ інформації   [ оновлено 10 бер. 2015 р., 05:47 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування


     04.03.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися контролю за станом утримання, виховання та навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального супроводу та захисту дітей даної категорії, надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, надання повної цивільної дієздатності неповнолітній дитині, призначення часу зустрічі з дитиною, захисту майнових і житлових прав дітей.
    Павло Олексійович наголосив на важливості координації спільної роботи органів місцевого самоврядування, освітніх закладів, соціальних служб та правоохоронних структур у напрямку виявлення та соціального захисту дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах та потребують особливої уваги, захисту їхніх прав та свобод.

Гуманітарна політика

03.03.2015 на базі ЕЗОШ №2 проведено культурно-розважальний конкурс «Лицарський турнір» для учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста. Старшокласники змагались у конкурсах на ерудованість, силу, спритність, знання правил етикету, історії епохи лицарства. За підсумками конкурсу переможцем став М.Караєв (ЕЗОШ №2). Інші стали кращими у своїх номінаціях.

 
Соціальна політика
    04.03.2015, з метою формування сімейних цінностей та підвищення виховного потенціалу у батьків  в Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся святковий концерт для сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах за темою «Ми вітаємо наших мам».
    Гостей свята привітали волонтери ЕМ ЦСССДМ. Діти прочитали вірші для своїх мам. Усіх присутніх порадували виступи співочих колективів. По закінченню свята діти подарували своїм мамам та бабусям подарунки, які виготовили власноруч.