Новини‎ > ‎

Події 04.02.2016

опубліковано 4 лют. 2016 р., 05:57 Відділ інформації   [ оновлено 7 лют. 2016 р., 21:50 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
04.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулося засідання робочої групи з опрацювання питання увічнення пам'яті Героя України Лелеченка О.Г. З пропозицією вжити заходів щодо вшанування та увічнення пам'яті ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС О.Лелеченка з нагоди відзначення у 2016 році 30-річчя Чорнобильської катастрофи звернулися жителі міста, серед яких — колеги героя.
    З січня до березеня 1975р. О.Лелеченко проживав в Енергодарі та працював у електроцеху Запорізької ТЕС. Як зазначив один з ініціаторів, ветеран-енергетик В.Олійник, Олександр Григорович - єдиний експлуатаційник-енергетик України, удостоєний звання Героя України, саме тому його ім'я має бути увічнене у місті Енергодарі, яке називають столицею енергетики України.
    За підсумками засідання членами робочої групи прийнято рішення  з нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської аварії провести у місті широку інформаційну кампанію щодо життєвого шляху та подвигу О.Лелеченка у засобах масової інформації, закладах культури та освіти, а також звернутися до керівництва Запорізької ТЕС з проханням розглянути можливість встановлення іменної меморіальної дошки на прохідній станції.
    Серед варіантів вшанування пам'яті ліквідатора в Енергодарі члени ініціативної групи запропонували розглянути розміщення стендів та експозицій у музеї Запорізької ТЕС, присвоєння ім'я О.Лелеченка Навчально-тренувальному центру ВП “Запорізька АЕС”, проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи у закладах освіти, культури та засобах масової інформації.
   
   
04.02.2016 під головуванням секретаря ради О.Гордевича, за участю представників громадських об'єднань воїнів-афганців та ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС відбулося засідання організаційних комітетів з відзначення у місті Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської катастрофи. Члени оргкомітету обговорили організаційні питання підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення пам'ятних дат. Серед основних заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав — проведення 15.02.2016 мітингу-реквієму, концерту військово-патріотичної пісні, покладання квітів до пам'ятного знаку.
    З нагоди відзначення у місті 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи у квітні заплановано проведення ряду заходів, основні з яких: вечір пам'яті на площі біля МПК “Сучасник”, трансляція з телемонітору відеороликів, присвячених подіям на ЧАЕС, покладання квітів до пам'ятного знаку учасникам ліквідації аварії, інформаційні заходи, виставки, експозиції у бібліотеках та навчальних закладах міста, зустрічі учнівської молоді з ліквідаторами.

Гуманітарна політика

    04.02.2016 Науково-методичним центром на базі ДНЗ №3 «Світлячок» проведено аукціон педагогічних ідей, у якому взяли  участь кращі педагоги ДНЗ №3, ДНЗ №7, ДНЗ №8, ДНЗ №10.
     Захід проведено з метою виявлення кращого педагогічного досвіду в вихованні та навчанні дітей дошкільного віку та розповсюдження його серед педагогів дошкільних закладів міста.
    Учасники аукціону розповіли та показали своїм колегам, які заходи  вони проводять з дошкільниками, щоб виховати у малюків любов до рідної домівки, розвинути творчу особистість та зміцнити здоров‘я дітей.
    Досвід педагогів - новаторів, їх практичні матеріали, представлені на виставці-аукціоні, допоможуть молодим вихователям ДНЗ підвищити свій професійний рівень.