Новини‎ > ‎

Події 04.02.2015

опубліковано 4 лют. 2015 р., 06:27 Відділ інформації   [ оновлено 6 лют. 2015 р., 01:22 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
04.02.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. У ході засідання розглядалися питання, що стосувалися надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, призначення опіки, оформлення договору дарування, припинення опіки над житлом, призначення часу зустрічі з дитиною. Рішенням комісії під соціальний супровід Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взято 4 сім'ї, що опинилися у складних життєвих обставинах. 
    Члени комісії заслухали звіти трьох батьків, які виховують прийомних дітей у своїх сім'ях, а також звіт матері дитячого будинку сімейного типу О.Булдакової. У ДБСТ виховуються 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 11 до 16 років. За підтримки міської влади у дитячому будинку були проведені ремонтні роботи, придбано меблі та побутову техніку.
        У прийомних сім'ях створені всі умови для комфортного життя, навчання та відпочинку усиновлених дітей. Всі діти відвідують загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, гуртки, спортивні секції, двічі на рік проходять медогляд. Діти знаходяться під максимальною увагою соціальних служб, спеціалістами, соціальними педагогами, психологами проводиться активна робота задля покращення умов їх життя, реалізуються заходи із забезпечення їхніх особистих потреб.


Соціальна політика

04.02.2015 у Центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулась пряма лінія за “телефонами довіри” з медичним працівником, який має спеціалізацію з наркології, з питань запобігання та лікування наркотичної та алкогольної залежності. На лінію надійшло 6 звернень, що стосувалися зменшення вживання наркотиків за спеціальною програмою, отримання своєчасної медичної допомоги при алкогольній інтоксикації, ознак вживання наркотичних або психотропних речовин. На всі питання абоненти отримали вичерпну інформацію від фахівця.