Новини‎ > ‎

Події 03.12.2015

опубліковано 3 груд. 2015 р., 05:11 Відділ інформації   [ оновлено 4 груд. 2015 р., 00:12 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    03.12.2015 під головуванням міського голови П.Музики за участю 18 депутатів відбулося друге засідання Енергодарської міської ради сьомого скликання.
    Депутати обрали лічильну комісію, до складу якої увійшли Н.Лабяк, А.Карбасов, О.Борисенко.
    Міський голова озвучив повідомлення Енергодарської територіальної організації “Опозиційний блок” про створення у міській раді фракції “Опозиційний блок”, до якої увійшли 12 депутатів. Керівником фракції обрано А.Карбасова.
    До порядку денного було внесено 12 основних питань та 4 додаткових. Депутатами затверджено регламент Енергодарської міської ради VIІ скликання, положення про постійні комісії міської ради, затверджено склад постійних комісій та виконавчого комітету міської ради.
    Рішенням міської ради створено тимчасову контрольну комісію з питань аналізу фінансово-господарської діяльності КП “Підприємство комунальної власності”, а також прийнято рішення щодо створення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Енергодарської міської ради.
    Рішенням міської ради міському голові П.Музиці доручено представляти інтереси міста Енергодара в Асоціації міст України. Енергодар є дійсним членом Асоціації міст України з 2000 року та відноситься до Запорізького регіонального відділення Добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».
    У ході сесії депутати прийняли звернення до Верховної Ради України з питання перегляду мінімального розміру орендної плати за земельні ділянки,  звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо вжиття заходів з фінансування у 2016 році ДЗ “СМСЧ №1” МОЗ України, а також звернення до Президента України, комітетів Верховної Ради України та депутатських фракцій щодо корпоратизації НАЕК “Енергоатом”.
    Одне з додаткових питань, внесених до порядку денного, стосувалося звільнення І.Самойдюка з посади першого заступника міського голови, яке депутати підтримали одноголосно.

Заходи до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями

    03.12.2015 у фойє МПК “Сучасник” відбулася святково-розважальна програма “Доторкнися серцем - і дорослий і дитя”, присвячена Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями.
    Учасників заходу привітали міський голова П.Музика та директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Т.Сидорик.

    Свої виступи гостям подарували вихованці театральної арт-студії Т.Саломатової, танцювальні колективи “Любисток” та “Ельдорадо”.

    Гості свята мали можливість переглянути роботи та вироби декоративно-прикладного мистецтва дітей та молоді з особливими потребами, які було представлено на виставці “Асорті” у фойє палацу культури.


    03.12.2015 спеціалістами Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на площі перед МПК “Сучасник” проведено акцію-флешмоб “Сердце з метеликів” до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями. Участь у заході взяли діти та молодь з особливими потребами, їх батьки, учні навчальних закладів міста, волонтери та представники громадської організації «Данко». Кожен учасник заходу заздалегідь виготовив  різнокольорових паперових  метеликів, яких власноруч прикріпив на великих серцях.        Мета такої акції — продемонструвати, що люди з особливими потребами  - рівні громадяни нашого суспільства, але потребують підтримки та турботи.