Новини‎ > ‎

Події 03.09.2015

опубліковано 3 вер. 2015 р., 05:13 Відділ інформації   [ оновлено 3 вер. 2015 р., 05:14 ]
Заходи до Дня підприємця
    03.09.2015, напередодні відзначення Дня підприємця, перший заступник міського голови І.Самойдюк у супроводі начальника Енергодарського ОДПІ Є.Обухова відвідали за місцем роботи та привітали енергодарських підприємців із професійним святом. 17 кращих представників малого та середнього бізнесу міста відзначені Листами подяки міського голови за високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста, надання благодійної допомоги у вирішенні соціальних проблем незахищених верств населення. Як кращих платників податків відзначено  директора ЕВП КСП “Тепличний комбінат” В.Лісничого,  директора ТОВ “ТМ “Славутич” Н.Каревську, директора ТОВ “Велич” О.Лаврентьєва, директора ТОВ ТРО “Оріон” А.Фощана, директора ТОВ “БМП “Енергомонтаж” О.Котова, директора ПАТ “ЕПМ-10” І.Бурноса.
    Іван Гнатович подякував підприємцям за плідну співпрацю з органами влади, вагомий внесок у наповнення міського бюджету, сумлінну та ефективну роботу на благо рідного міста. Більшість з підприємців, серед яких — І.Борисенко, Б.Цельнікер, В.Сірко, І.Чувак, беруть активну участь у зборі гуманітарної допомоги військовослужбовцям, які несуть службу у зоні АТО, надають посильну благодійну допомогу у вирішенні важливих питань життєдіяльності міста.
    Станом на вересень 2015 року у місті зареєстровано 2443 особи-підприємця, з них здійснюють підприємницьку діяльність 2121 (1623 фізичні особи, 498 — юридичні). Завдяки платникам податків Енергодарського ОДПІ протягом січня-серпня 2015 року до державного бюджету надійшло коштів у розмірі 472,3 млн.грн.

Гуманітарна політика
    З 02.09.2015 у навчальних закладах міста розпочалася психологічна акція «Ми з тобою», спрямована на допомогу та адаптацію першокласників у школі. Впродовж акції для дітей організовуються психолого-педагогічні заходи: психологічні ігри та вправи «Чарівна скринька», «Веселка настрою», «Казкова подорож»; конкурси малюнків на асфальті «Школа – наш другий дім», «Я та моя вчителька»; тренінгові заняття на згуртування колективу «Я твій друг, і ти мій друг», «Наш клас – дружна родина»; спортивні змагання  «Спритні хлопці та дівчата – українські козачата», «Мамо, тато, я – спортивна сім’я».
    Проведення таких заходів дозволить полегшити процес адаптації дитини до шкільних занять та створити комфортні умови для її навчання.

Соціальна політика
    Наприкінці серпня клієнти Енергодарського міського Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді взяли участь у ХІV Азовському Міжнародному фестивалі творчості інвалідів “Повір у себе” (м.Бердянськ).
     Основна мета фестивалю - сприяння соціальній адаптації і реабілітації осіб з інвалідністю, популяризація фізичної культури та спорту.
    За підсумками фестивалю команда Енергодарського ЦССССДМ здобула Кубок президента фестивалю та грамоту за вагомий внесок у розвиток творчості інвалідів та активну участь у фестивалі. Медалями та дипломами за високі спортивні досягнення нагороджені О.Воропаєв, О.Томазова, С.Серьогін, Г.Усенко, Є.Разіков, О.Сатріхіна. В.Курт нагороджений дипломом «За активну участь у змаганнях з шахів» та Кубком від президента фестивалю. Інші клієнти центру нагороджені дипломами за високий художній рівень та виконавську майстерність. Виступ  арт-студії під керівництвом Т.Саломатової виборов ІІ місце у номінації «Театральний жанр». Багаторазовий переможець фестивалю Ю.Савченко отримав звання переможця у номінаціях «Авторська пісня» та «Авторська гумореска». Л.Кунчева посіла ІІІ місце у номінації «Естрадний вокал» (соло).
    Як найдружніша та найактивніша енергодарська команда була нагороджена грошовою премією від президента фестивалю та солодким подарунком від Центру з надання безкоштовної вторинної правової допомоги м. Бердянська.