Новини‎ > ‎

Події 03.07.2015

опубліковано 3 лип. 2015 р., 05:29 Відділ інформації   [ оновлено 3 лип. 2015 р., 05:31 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    03.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради.

    До порядку денного включено 4 питання, з усіх прийняті відповідні рішення. Рішенням виконавчого комітету затверджено проект генерального плану м.Енергодара Запорізької області, а також погоджено проект змін до Програми по створенню бази містобудівної документації м.Енергодара на 2012-2015 роки. Члени виконавчого комітету ухвалили проект рішення міської ради «Про внесення зміни до рішення міської ради від 14.01.2015 №6 «Про бюджет міста на 2015 рік».

03.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода за участю 33 депутатів, представників правоохоронних органів, громадських формувань, ЗМІ продовжила свою роботу чергова 34 сесія Енергодарської міської ради шостого скликання.
На початку засідання депутати внесли ряд пропозицій щодо включення до порядку денного додаткових питань. Одне з них стосувалося затвердження генерального плану м.Енергодар. Депутати одноголосно підтримали дане питання.

У ході засідання обранці народу більшістю голосів погодили ставки акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, єдиного податку, податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку на території міста.

    Депутати затвердили ряд земельних питань.   
    Рішенням ради призначено на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради В.Сидоренка.
    У роботі сесії оголошено перерву. Про дату продовження сесії буде повідомлено додатково.

03.07.2015 пройшла прес-конференція, яку провів перший заступник міського голови І.Самойдюк. Іван Гнатович відповів на ряд запитань щодо роботи 34 сесії міської ради, оренди комунального майна та земельних ділянок, оренди міського пляжу “Соняшний”, ремонту покрівель, зміни керівництва КП “ПКВ”, виконання рішення виконавчого комітету міської ради щодо тимчасової заборони використання феєрверків та піротихнічних засобів на території міста. З усіх питань, що цікавили учасників зустрічі, надані вичерпні відповіді. Перший заступник подякував журналістам за конструктивний діалог, слушні зауваження на адресу міської влади та пропозиції стосовно вирішення важливих для житттєдіяльності міста питань.