Новини‎ > ‎

Події 03.03.2016

опубліковано 3 бер. 2016 р., 05:04 Відділ інформації   [ оновлено 26 лют. 2017 р., 23:01 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
03.03.2016 під головуванням міського голови П.Музики за участю 24 депутатів, представників громадськості, журналістів, жителів міста продовжила свою роботу шоста сесія Енергодарської міської ради сьомого скликання.
На початку засідання Павло Олексійович озвучив відповіді вищих органів влади на звернення депутатів Енергодарської міської ради, зокрема, щодо фінансування ДЗ “СМСЧ №1” у 2016 році МОЗ України, вжиття заходів з недопущення корпоратизації (приватизації) ДП «НАЕК «Енергоатом», а також щодо визнання незадовільною роботи Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУ НП у Запорізькій області, проведення атестування особового складу відділу та вираження недовіри начальнику Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції А.Петренчуку.
До порядку денного було внесено 6 основних питань та 1 додаткове. Два з них, що стосувалися затвердження на посаду заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та змін у складі виконавчого комітету, були зняті з порядку денного за ініціативи міського голови.
У ході сесії депутати прийняли звернення до Верховної Ради України до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, голови комітету Верховної Ради України з питань бюджету, голови комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, народних депутатів України щодо повернення в дію відмінених Законом України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо цільового спрямування екологічного податку» нормативів, що стосуються включення екологічного податку до дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів замість спеціального фонду. Це дозволить відновити використання екологічних коштів громадами, які проживають на забруднених територіях та зазнають негативного впливу на своє здоров’я у результаті шкідливих викидів від роботи промислових підприємств.
Заслухавши заступника генерального директора ДТЕК “Запорізька ТЕС”, головного інженера С.Мельничука, Енергодарська міська рада прийняла рішення підтримати трудовий колектив станції та звернутися до Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, комітетів Верховної ради України з проханням відмовитися від внесення змін до правил оптового ринку електроенергії у частині мінімального складу обладнання теплової генерації.   По закінченню пленарного засідання міський голова відповів на запитання представників ЗМІ, що стосувалися фінансування ДЗ “СМСЧ №1”, створення у місті ОСББ, резонансної ситуації, що склалася під час проведеної перевірки депутатами від Партії Захисників Вітчизни ДНЗ №3 та ін. 

03.03.2016 відбулося засідання наглядової ради з питань розподілу та утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків та прибудинкових територій. У ході засідання було розглянуто 4 звернення громадян міста щодо виділення житлових приміщень у гуртожитках комунальної власності, 1 — про переселення до іншої кімнати, 1 колективне звернення від жителів гуртожитку щодо переселення одного з квартирантів, а також 3 клопотання КП “Підприємство комунальної власності” про поліпшення умов проживання працівників підприємства. 

Заходи до Міжнародного жіночого дня
    03.03.2014 у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та концерт з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня “З любов'ю до жінок”. З найкращими побажаннями до учасників заходу звернулися міський голова П.Музика, помічник народного депутата України В.Бандурова В.Кошеленко, представники адміністрації містоутворюючих підприємств - ВП “Запорізька АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом” та ДТЕК “Запорізька ТЕС”. 
Подякою голови Запорізької обласної ради за значний особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі України, вагомі трудові здобутки, високий професійний рівень та з нагоди Міжнародного жіночого дня нагороджено інженера відділу надійності та досвіду експлуатації ВП “ЗАЕС”  М.Воротінцеву та фахівця цеху засобів диспетчерського технологічного управління ВП “ЗАЕС” В.Рахманову. 
За сумлінну працю, відданість справі, високий рівень майстерності і професіоналізм, вагомі здобутки у трудовій діяльності та на честь Міжнародного жіночого дня кращі працівники-жінки були нагороджені нагрудними знаками виконавчого комітету Енергодарської міської ради “Кращий працівник” та відзначені Почесними грамотами виконавчого комітету та Листами подяки міського голови.
За патріотизм, відданість справі, активну волонтерську діяльність щодо матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України в умовах проведення Антитерористичної операції на Сході України Листом подяки міського голови та медаллю "Волонтер України за покликом душі"  нагороджено волонтерів, членів Благодійної організації “Міжнародний благодійний фонд “Героям України” Г.Деркач та О.Гордевич. Листами подяки міського голови За активну громадянську позицію, значний особистий внесок у наданні допомоги українській армії відзначені волонтери, члени ГО “Об'єднання учасників АТО та волонтерів” Н.Симоненко та В.Габарак.
Подарунком до свята стали виступи творчих колективів МПК “Сучасник”. 
Для жителів міста у фойє МПК “Сучасник” розпочали свою роботу святкова виставка квітів “Аромати весни” та фотовиставка “Весняний вернісаж”. 
    
    03.03.2016 у Енергодарському  міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для членів Клубу спілкування дітей та молоді з функціональними обмеженнями  «Подолання» та членів Клубу взаємопідримки батьків, які виховують дітей та молодь з функціональними обмеженнями  «Джерела надії» пройшов святковий захід, присвячений  Міжнародному дню прав жінок і миру, «Нумо, дівчата!». 
    Під час святкової програми команда дочок змагалася ыз командою матусь у конкурсах  на краще декламування віршу, у виготовленні «кренделиків» із тіста,  у пісенному та танцювальному конкурсах, хто краще намалює букет  квітів та прикрасить вазу.
    Всіх присутніх зі святом привітали волонтери «Школи волонтерів», продемонструвавши міні-сценку «Якби я писав сценарій…» та виконали пісню  «Смайлик».
    Святковий захід вели незмінні ведучі Я.Грига та О.Прожога  – волонтери КП ««Центр соціально-психологічної  реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями».