Новини‎ > ‎

Події 03.02.2016

опубліковано 3 лют. 2016 р., 05:51 Відділ інформації   [ оновлено 3 лют. 2016 р., 05:51 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    У 2015 році Енергодар став учасником конкурсного відбору Проекту  міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який упроваджує Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. Проект спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, запровадження моделі «відкритого уряду», забезпечення прозорості та ефективності прийняття рішень органами місцевого самоврядування, створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу, підтримки процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях.
    Проект ПРОМІС упроваджується з квітня 2015 року до грудня 2020 року. Його учасниками є чотири області України: Вінницька, Запорізька, Івано-Франківська та Полтавська, а також 16 обраних міст. Від Запорізької області партнерами Проекту стали міста Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь та Енергодар.
    22.12.2015 міський голова П.Музика взяв участь в урочистому підписанні Меморандуму про співпрацю між керівництвом області, головами міст-учасників та директором Проекту О.Кучеренком. 
    Протягом грудня 2015-лютого 2016 рр. фахівці, які впроваджуватимуть проект на місцях, братимуть участь у навчальних тренінгах з питань стратегічного планування, маркетингу та брендингу розвитку малого та середнього бізнесу, залучення інвесторів у м.Києві.

   
03.02.2016 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, щодо оформлення опіки над житлом, взяття (зняття) під соціальний супровід сімей, у яких порушуються права дитини, затвердження індивідуальних планів. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

    03.02.2016 відбулося засідання Громадської приймальні з питань підтримки розвитку підприємства при виконавчому комітеті міської ради. За наданням консультації звернувся 1 суб'єкт підприємницької діяльності з питання щодо змін у податковому законодавстві.