Новини‎ > ‎

Події 03-05.05.2015

опубліковано 5 трав. 2015 р., 06:24 Відділ інформації   [ оновлено 5 трав. 2015 р., 06:25 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    05.05.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося засідання робочої групи щодо сприяння в організації заходів проведення чергового призову та п'ятої черги часткової мобілізації. Основна увага була приділена проведенню у місті інформаційно-роз'яснювальної роботи з питань мобілізації, моніторингу суспільно-політичної ситуації з метою профілактики виникнення та поширення панічних чуток, блокування та перешкоджання мобілізаційних заходів.
    За результатами наради були надані доручення щодо забезпечення належного проведення мобілізаційних заходів. Сергій Федорович наголосив на необхідності спільного, злагодженого та ефективного підходу до поставлених завдань відповідно до законодавства, дотримання порядку проведення мобілізації та мобілізаційної підготовки.

    05.05.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Основна увага була приділена підготовці до відзначення у місті 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни. 6-9 травня у місті відбудуться заходи, присвячені відзначенню пам'ятної дати. Сергій Федорович наголосив на необхідності забезпечення охорони громадського порядку, безпеки жителів міста, уникнення та профілактики надзвичайних ситуацій, провокацій, акцій суспільно-політичного характеру.

Підготовка до відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі
   
На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 03.04.2015 №106 “Про відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни” 05.05.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод та депутати міської ради відвідали за місцем проживання та привітали інвалідів Другої світової війни та учасників бойових дій з річницею Перемоги над нацизмом у Європі.
    Сергій Федорович подякував визволителям за безцінний подвиг, мужність та відвагу, передав подарунковий продуктовий набір до свята.