Новини‎ > ‎

Події 02.10.2015

опубліковано 2 жовт. 2015 р., 05:23 Відділ інформації   [ оновлено 2 жовт. 2015 р., 05:25 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    

02.10.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Рішенням виконавчого комітету міському кладовищу №1 присвоєно адресу: м.Енергодар, вул.Комсомольська, 100.

    Члени виконавчого комітету затвердили Порядок відшкодування населенню м.Енергодара частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, з метою впровадження енергоефективних заходів. Порядок визначає процедуру та механізми використання коштів міського бюджету у рамках виконання діючої міської Програми стимулювання населення м.Енергодара до впровадження енергоефективних заходів. Серед енергоефективного обладнання та матеріалів, передбаченого Порядком, - радіатори опалення, регулятори температури повітря, вікна та балконні двері з енергозберігаючим склом (крім однокамерних), вузли обліку води та теплової енергії, зокрема засоби вимірювальної техніки, багатозонний прилад обліку електричної енергії та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них. Відшкодування позичальнику частини суми кредиту проводитиметься одноразово у розмірі 20 відсотків суми кредиту на здійснення заходу, але не більш як 6 000 гривень за одним кредитним договором.

    З усіх питань виконавчим комітетом прийняті відповідні рішення.

Заходи до Дня працівника освіти

    02.09.2015 у всіх загальноосвітніх навчальних закладах міста відбулися святкові заходи з нагоди Дня працівника освіти. З професійним святом педагогів привітав виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод. Він подякував вчителям та ветеранам освітянської галузі за роки наполегливої та благородної праці, професіоналізм та гідне виховання підростаючого покоління. Керівникам навчальних закладів Сергій Федорович вручив новий збірник віршів для дітей енергодарської поетеси Л.Яременко “Абетка” для роботи з першокласниками.

    У всіх навчальних закладах міста пройшли святкові концерти за участю школярів та творчих колективів.