Новини‎ > ‎

Події 02.04.2015

опубліковано 2 квіт. 2015 р., 06:31 Відділ інформації   [ оновлено 2 квіт. 2015 р., 06:31 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
   
02.04.2015 заступник міського голови С.Холод взяв участь в обласній селекторній нараді, яку провів заступник голови обласної державної адміністрації Е.Гугнін. У ході наради голова області та керівники департаментів облдержадміністрації поінформували про особливості відзначення у Запорізькій області 8 та 9 травня 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни.
    На підставі доведеної інформації Сергій Федорович провів робочу зустріч із керівниками органів місцевого самоврядування щодо відзначення у місті пам'ятної дати. Учасники наради обговорили ряд культурних, соціальних, просвітницьких заходів, які будуть затверджені відповідним розпорядженням міського голови. 

 
   02.04.2015 під головуванням заступника міського голови С.Холода відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення у місті свята польської та української культури “Під єдиним небом”. Ініціатором проведення заходу виступила громадська організація “Енергодарський молодіжний клуб польської культури імені Генрика Сенкевича”. У рамках свята планується проведення концерту фольклорних вокально-танцювальних колективів, театральна вистава, показ фільму про національні традиції польської культури, а також продаж страв польської та української кухні. Після узгодження організаційних питань буде затверджено дату та час проведення заходу.