Новини‎ > ‎

Події 02.03.2016

опубліковано 2 бер. 2016 р., 05:54 Відділ інформації   [ оновлено 2 бер. 2016 р., 05:55 ]
 Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
02.03.2016 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, взяття (зняття) під соціальний супровід сімей, у яких порушуються права дитини, призначення опіки, оформлення договору дарування,  затвердження індивідуальних планів. З усіх питань прийняті відповідні рішення.

Діяльність громадських організацій
02.03.2016 на базі центральної бібліотеки ЦБС міста громадською організацією “Центр мистецтв “Арт-Простір” проведено семінар "Майстерня громадської взаємодії" для громадських активістів, переселенців зі східних областей України, волонтерів та небайдужих жителів міста. 
Представники центру розповіли про основну мету його діяльності, яка полягає у сприянні розвитку культурно-мистецького середовища у Запорізькій області, забезпеченні умов для підвищення рівня громадянської свідомості, правової обізнаності, естетичного виховання, реалізації творчого потенціалу громадян.
Доповідачі презентували результати роботи Всеукраїнського форуму “Взаємодія”, який пройшов у м.Запоріжжя 23.01.2016, зокрема, розробленої дорожньої карти з надання комплексної допомоги особам, постраждалим внаслідок військового конфлікту на сході України, представили культурно-просвітницькі, спортивно-оздоровчі, патріотичні проекти та ініціативи: ВУЛИК (Вуличний Університет ЛИцарів Культури), школа українського національного бойового мистецтва Всеукраїнської федерації “Спас”, фестиваль “Запорізька книжкова толока” та ін.), а також провели анкетування «Майстерня громадської взаємодії».
За підсумками зустрічі організатори та учасники заходу обмінялися контактами для подальшої співпраці та впровадження в Енергодарі нових проектів.