Новини‎ > ‎

Події 02.03.2015

опубліковано 2 бер. 2015 р., 06:05 Відділ інформації   [ оновлено 2 бер. 2015 р., 23:39 ]

  Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

02.03.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради П.Музики відбулася нарада з питань організації пільгових перевезень у громадському транспорті за участю підприємців, які займаються даним видом послуг у місті. Учасники наради обговорили питання підвищення тарифів на проїзд у пасажирському громадському транспорті у зв'язку з підвищенням цін на пальне, впровадження у міських маршрутках обмеження кількості місць для перевезення пільгових категорій населення. Перевізники нагадали про існуючу заборгованість та несвоєчасне відшкодування компенсації за пільгові перевезення пасажирів автотранспортом.     Павло Олексійович наголосив на необхідності дотримання законодавства щодо пасажирських перевезень, дотримання перевізниками прав енергодарців пільгових категорій, оптимізації тарифів та умов перевезення. За підсумками наради прийнято відповідне рішення, яке планується розглянути на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

    02.03.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика провів апаратну нараду, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. У ході наради було наголошено на проведенні у трудових колективах служб та установ міста обговорення Звернення Президента України до Українського народу з нагоди вшанування Героїв Небесної Сотні, активізації інформаційно-роз'яснювальної роботи щодо протидії диверсійній, шпигунській та терористичній діяльності, а також із розміщення національної символіки.

    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 34 звернення від жителів міста, основна проблематика яких стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (13) та вирішення житлових питань (12).
    Всі комунальні підприємства міста здійснюють свою роботу у плановому режимі.

Діяльність народного депутата України В.Бандурова
 02.03.2015 у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради працювала Громадська приймальня народного депутата України В.Бандурова, під час якої на запитання жителів міста відповідав помічник народного депутата В.Кошеленко. У роботі приймальні взяли участь виконувач повноважень міського голови секретар ради П.Музика, заступники міського голови П.Богдан та С.Холод, депутати міської ради, керівники відділів та управлінь, організацій та установ. До приймальні надійшло 12 звернень з питань, що стосувалися соціального захисту, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, роз’яснення правових питань.