Новини‎ > ‎

Події 02-04.04.2016

опубліковано 4 квіт. 2016 р., 06:13 Відділ інформації   [ оновлено 4 квіт. 2016 р., 06:16 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
         04.04.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. На початку засідання Павло Олексійович представив свого помічника Курдю Ігоря Івановича. Окрім того, міський голова урочисто вручив посвідчення держслужбовців працівникам виконавчих органів, які пройшли конкурсний відбір та привітав із призначенням на посади. 
        Міський голова поінформував про результати роботи органів влади за минулий тиждень, соціально-економічний стан міста, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
         Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 16 звернень, з них: 3 - по урядовій “гарячій” лінії, 3 — колективні, 2 — електронною поштою. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася кості надання житлово-комунальних послуг (6), соціального захисту (3),  вирішення житлових та земельних питань (4).
        Комунальні підприємства міста здійснюють свою роботу у плановому режимі.

04.04.2016 міський голова П.Музика провів зустріч з журналістами  онлайн-видання MONO Асоціації інноваційної журналістики Словаччини. Темою зустрічі стало обговорення особливостей життя людей у місті-супутнику Запорізької атомної електростанції. У ході зустрічі Павло Олексійович розповів про соціально-економічні проблеми, які існують в Енергодарі, зокрема, монопрофільність міста та пов'язана з цим проблема зайнятості населення. Серед варіантів вирішення цього питання міський голова назвав підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій, розповів про впровадження в Енергодарі проекту міжнародної допомоги “Партнерство для розвитку міст”. Серед проблем Енергодара Павло Олексійович також виділив питання обмеженості земельних ресурсів через місцерозташування міста. 
        Журналістів цікавили питання існування ризику загрози для здоров'я енергодарців, викликані наближеністю до АЕС, продовження термінів експлуатації блоків електростанції, участі енергодарців у проведенні АТО та волонтерській роботі, тощо. З усіх питань Павло Олексійович надав гостям вичерпні відповіді. 
  

Діалог влади з народом
        04.04.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 10 осіб з питань, що стосувалися якості роботи комунальних служб, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, соціального захисту. На всі запитання жителі міста отримали 
обґрунтовані відповіді. Благодійність
        02.04.2016 за ініціативи Енергодарської міської організації Товариства Червоного Хреста України та Церкви адвентистів сьомого дня у МПК “Сучасник” відбувся благодійний концерт пам'яті співачки Ганни Герман для збору коштів на реабілітацію інваліда дитинства, енергодарця А.Андрієвського.
        6 квітня Артему виповнюється 32 роки. Він з дитинства страждає на тяжку форму ДЦП. Хлопець проживає з матір'ю І.Хлобистовою. Артем не в змозі сидіти та ходити, але може сам повертатися і трохи говорити. При цьому він з відзнакою закінчив дев'ять класів ЕЗОШ №2, навчаючись на дому, самостійно оволодів комп'ютером. Для підтримки тяжкохворих хлопець, друкуючи лише пальцем однієї ноги, створив веб-сайт “Життя всупереч ДЦП”, де активно спілкується з людьми, які мають подібні проблеми зі здоров'ям. У Артема - сильна м'язова спастика, йому необхідне лікування в клініці. Зараз родина збирає гроші на черговий такий курс. З цією метою небайдужими жителями міста був організований благодійний концерт.
         Найвідоміші композиції Г.Герман присутнім подарували артисти харківського творчого колективу “Звуки неба”. Під час концерту був продемонстрований документальний фільм про життєвий шлях співачки “Світить незнайома зірка”. 
         Всі зібрані кошти у сумі 4294 грн. передано на реабілітацію Артема Андрієвського.

Культурне життя
        
03.04.2016 у МПК “Сучасник” пройшов ІІ регіональний фестиваль «Зірка шансону». Участь у ньому взяли 19 вокалістів та творчих колективів з Енергодара, Дніпродзержинська, Кам'янки-Дніпровської, Водяного, Дніпровки.
        Кожен з виконавців представив увазі присутніх композиції у різних стилістичних жанрах шансону. Всі переможці  у своїх номінаціях відзначені кубками та дипломами фестивалю. 

  


Релігія
         03.04.2016, з благословення Архієпископа Запорізького та Мелітопольського Луки, до міста вперше прибула головна святиня Святої Успенської Святогорської Лаври, одна з восьми чудотворних ікон України - ікона Божої Матері “Святогірська”. Святий образ зустрічали священослужителі храмів, парафіяни та жителі міста. Колона із чудотворним образом пройшла Хресною ходою довкола храму на ім'я ікони Божої Матері “Призри на смирення”, де був проведений молебень. Енергодарці помолилися Пресвятій Богородиці, попросивши душевного та тілесного здоров'я. Ікона перебуватиме у місті до 05.04.2016.