Новини‎ > ‎

Події 01.12.2015

опубліковано 1 груд. 2015 р., 05:21 Відділ інформації   [ оновлено 2 груд. 2015 р., 05:48 ]
Діалог влади з народом
    01.12.2015 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 17 осіб з питань, що стосувалися налагодження роботи системи опалення, ремонту покрівель, якості роботи комунальних служб, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов. На всі запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді.

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    01.12.2015 під головуванням міського голови П.Музики відбувся “круглий стіл” за участю секретаря ради О.Гордевича, депутатів Енергодарської міського ради, лідерів місцевих організацій політичних партій, що увійшли до нового складу міської ради: БПП “Солідарність”, “ВО “Батьківщина”,  “Нова політика”, “Сильна Україна”, Опозиційний блок”, “Партія Захисників Вітчизни”, “УКРОП” та представників ЗМІ. У ході засідання депутати обговорили питання, внесені до порядку денного засідання другої сесії міської ради, яку заплановано провести 03.12.2015.
    На початку засідання Павло Олексійович повідомив про призначення головою фракції партії “Опозиційний блок” у міській раді А.Карбасова. Міський голова зауважив, що через ігнорування частиною депутатів засідання сесії не затверджено регламент Енергодарської міської ради, положення про постійні комісії ради, новий склад виконавчого комітету та інші важливі для міста питання. 
    Секретар ради О.Гордевич звернув увагу учасників заходу на те, що проект регламенту міської ради було попередньо розіслано всім депутатам для розгляду та внесення пропозицій.
    Депутат міської ради від ВО “Батьківщина” А.Анохін зауважив, що засідання мало бути організовано у формі узгоджувальної ради у закритому режимі для попереднього обговорення всіх спірних питань та пошуку компромісного рішення. Депутат від ПП “Нова політика” С.Сідаш повідомив, що всі пропозиції щодо складу постійних комісій міської ради, виконавчого комітету та регламенту будуть надані наступного дня.
    По завершенню зустрічі Павло Музика наголосив на необхідності налагодження конструктивного діалогу з депутатами, закликав лідерів політичних сил узгодити всі позиції з тих питань, від яких сьогодні залежить подальша робота міської ради та уникати політичних ультиматумів задля забезпечення нормальної життєдіяльності міста.

Соціальна політика
    За інформацією управління праці та соціального захисту населення станом на 01.12.2015 в Енергодарі у Єдиній інформаційній базі зареєстровано 949 сімей (1368 осіб), серед них — 260 дітей, 692 пенсіонери, 81 інвалід.    
    На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 №505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» грошова допомога призначена 766 сім’ям. УПСЗН зроблено запити по 139 особовим справам отримувачів державної допомоги сім’ям з дітьми, 70 особам допомога призупинена у зв’язку з виїздом.
    Управлінням Пенсійного фонду України у м.Енергодарі зроблено запити пенсійних справ 789 громадянам. По 777 справам пенсія призначена.

Заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІД
    01.12.2015, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом, спеціалісти ЕМЦСССДМ провели аукціон знань у НВК №5 «Що ви знаєте про ВІЛ/СНІД». У ході аукціону учні відповідали на тематичні запитання та отримували солодкі призи. Заходом охоплено 300 осіб.
      Для волонтерів в ЕМЦСССДМ проведено лекцію «Знати, щоб жити!». Діти за допомогою пізнавальної лекції повторили актуальні питання щодо профілактики зараження хворобою та взаємодії з ВІЛ – позитивними дітьми, а також взяли участь у тематичному "аукціоні знань" щодо проблеми ВІЛ/СНІД.
       Всі учасники  на знак толерантності до хворих та їх моральної підтримки вдягли червону стрічку – символ підтримки та боротьби з дискримінацією людей, що живуть з ВІЛ/СНІД.

Соціальна політика
    01.12.2015 у Енергодарському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся семінар-тренінг «Насилля в сім’ї» для суб’єктів соціальної роботи, який провела практичний психолог Л.Костушевич. На заході були присутні соціальні працівники, психологи,  психотерапевт дитячої поліклініки, представники міліції.
    У ході семінару були висвітлені питання про термінологію насилля, види агресії, насилля у сім’ї, соціально – психологічні аспекти проблеми.