Новини‎ > ‎

Події 01.10.2015

опубліковано 1 жовт. 2015 р., 23:19 Відділ інформації   [ оновлено 2 жовт. 2015 р., 05:31 ]
Заходи до Дня працівника освіти

    01.10.2015 у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячений Дню працівника освіти. Освітян міста з професійним святом привітали перший заступник міського голови І.Самойдюк, начальник управління освіти Т.Плахотна, представники містоутворюючих підприємств.

    Іван Гнатович подякував вчителям та ветеранам педагогічної праці за невтомну працю, професіоналізм, любов до своєї благородної справи.

    Кращі представники освітянської ниви були відзначені нагрудними знаками виконавчого комітету Енергодарської міської ради “Кращий працівник”, Почесними грамотами виконавчого комітету Енергодарської міської ради, Листами подяки міського голови, Почесними грамотами управління освіти міської ради. Вчителі та вихователі - переможці професійних педагогічних конкурсів були відзначені грошовими преміями з нагоди свята. Окремі слова привітання та овації прозвучали для ветеранів педагогічної галузі.

    Після урочистостей подарунком для педагогів став виступ Лауреатів Міжнародного фестивалю «Овація», володарів призу глядацьких симпатій фестивалю «LARIO LIRICA» (Італія), кавалери Міжнародного ордену Святого Станіслава тріо «S-KLASS» (м. Дніпропетровськ).


Культурне життя

    

01.09.2015 у міській дитячій бібліотеці відбулася презентація нової книги енергодарської поетеси Любові Яременко «Абетка».

    Любов Опанасівна - дитяча поетеса, за фахом – вчитель початкових класів з 30-річним стажем, відмінник освіти України, ветеран праці. Вірші українською мовою для дітей почала писати, працюючи вчителем, і з часом стала відомою не лише в рідному місті, але й за його межами. У 2012 році був виданий її перший збірник дитячих віршів “Неслухняний козлик”.


    Новий збірник віршів “Абетка” написаний для наймолодших читачів. Оригінальні вірші автора, цікаві завдання та яскраві малюнки сприятимуть розвитку інтересу малюків до вивчення української мови.

    Зі словами привітання та подяки до поетеси звернувся перший заступник міської ради І.Самойдюк. Він подякував Любові Опанасівні за цінний внесок у виховання в дітях патріотизму, любові до рідної мови та української книги, наголосив на важливості популяризації української літератури серед підростаючого покоління та підтримці місцевих авторів.

    До привітань приєдналися редактор газети “Мы и наше время” Т.Скиба, почесний громадянин міста, вчитель-методист ЕНВК №1 В.Помазан, члени літературно-творчого об`єднання “Резонанс”, колеги, працівники бібліотеки та учні молодших класів навчальних закладів.