Новини‎ > ‎

Події 01.07.2015

опубліковано 1 лип. 2015 р., 06:30 Відділ інформації   [ оновлено 1 лип. 2015 р., 06:30 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    01.07.2015 під головуванням виконувача повноважень міського голови секретаря ради С.Холода відбулася інформаційно-методична нарада за участю начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА О.Зубченка, представників Громадської ради при Запорізькій ОДА, обласного волонтерського комітету, обласної спілки ветеранів АТО, депутатів Енергодарської міської ради, членів виконавчого комітету, працівників структурних підрозділів органів виконавчої влади, соціальних служб, підприємств міста, членів Громадської ради при виконавчому комітеті Енергодарської міської ради, представників громадськості, ЗМІ, підприємців, волонтерів.
    На початку заходу військовий комісар Енергодарського міського об'єднаного військового комісаріату А.Мазін вручив першому заступнику міського голови І.Самойдюку Лист подяки від Міністерства оборони України за активну участь у інформаційно-роз'яснювальній роботі із протидії проявам сепаратизму та з нагоди 19-ї річниці Конституції України. Олександр Зубченко передав слова подяки від голови ОДА Г.Самардака Івану Гнатовичу, а також всім небайдужим енергодарцям за активну підтримку  української армії. 
    Доповідачі довели до відома присутніх інформацію з актуальних питань щодо суспільно-політичної ситуації у державі та на Сході України, активізації укріплення обороноспроможності регіону, змін у нормативно-правовій базі щодо проведення консультацій з громадськістю, форм та способів підвищення ефективності взаємодії органів влади із волонтерськими організаціями. Волонтер благодійного фонду “Лебедія” О.Ярошенко подякувала енергодарським волонтерам за активну співпрацю у  наданні допомоги бійцям, які несуть службу у зоні АТО.
    Жваве обговорення учасників засідання викликало питання щодо реалізації в Енергодарі норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», а саме — перейменування вулиць Радянської та Комсомольської. Сергій Федорович повідомив, що розпорядженням міського голови створена робоча група, яка займатиметься опрацюванням даного питання. Як зауважив посадовець, до участі в обговоренні обов'язково будуть залучені жителі міста шляхом проведення громадських слухань. Всі пропозиції та зауваження будуть враховані робочою групою.
      О.Зубченко наголосив, що пріоритетним завданням сьогодні є консолідація зусиль влади та громадськості, підтримка учасників АТО та членів їх сімей, надання їм консультативної, психологічної, юридичної допомоги, а також підвищення обороноспроможності області.
    Представник облдержадміністрації високо оцінив рівень співпраці місцевих органів влади з представниками волонтерського руху у напрямку д
опомоги армії. Сергій Федорович подякував учасникам засідання за небайдужість та активну громадянську позицію.
    По завершенню заходу почесні гості взяли участь у церемонії покладання квітів до місць поховання енергодарців, загиблих у з
оні АТО, С.Полуляха та О.Щурова. Присутні вшанували пам'ять полеглих героїв хвилиною мовчання.
   


  
 
01.0
7.2015 під головуванням керуючого справами виконавчого комітету В.Біряка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії обговорили питання, що стосувалися контролю за станом утримання, виховання та навчання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціального супроводу та захисту дітей даної категорії, призначення опіки, захисту майнових та житлових прав дітей.

    01.07.2015 у виконавчому комітеті міської ради відбулася зустріч опікунів та піклувальників. Присутні заслухали інформаційну лекцію лікаря-психіатра щодо профілактики суїцидів та суїцидальної поведінки неповнолітніх, запобігання ризиків жорстокого поводження з дітьми.