Новини‎ > ‎

Події 01.03.2016

опубліковано 1 бер. 2016 р., 05:16 Відділ інформації   [ оновлено 1 бер. 2016 р., 22:38 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
  01.03.2016 за участю секретаря ради О.Гордевича відбулося засідання постійно діючої комісії для вирішення проблемних питань з утримання тварин. Члени комісії обговорили питання організації роботи щодо зменшення популяції безпритульних собак. КП “Підприємство комунальної власності” опрацьовано питання щодо визначення цінової політики на послуги фахівців-ветеринарів, які проводитимуть в Енергодарі стерилізацію тварин. Вже знайдено приміщення для проведення операцій. Допомогу фахівцям надаватимуть волонтери та активісти організації “Благодійний фонд захисту тварин “Надія”. На проведення відповідних заходів з міського бюджету виділено близько 200 тис.грн. Заходи з відлову та стерилізації планується розпочати вже у другій половині березня поточного року.
Заступник директора КП “ЦД “Промінь” А.Міронов наголосив на проблемі недостатнього рівня свідомості, культури та інформованості власників тварин та підкреслив необхідність проведення широкої інформаційно-просвітницької роботи щодо дотримання жителями міста Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними, затверджених рішенням міської ради від 27.12.2013 №12.
За результатами засідання вирішено доручити управлінню комунальної власності укласти договір з фірмою-виконавцем послуг зі стерилізації тварин, здійснити комісійне обстеження приміщення, де проводитимуться операції, провести інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів міста стосовно заходів, які проводяться, а також звернутися до власників та орендарів приміщень у промисловій зоні міста з проханням посприяти у відлові тварин, що проживають на їх території. 
Комісією затверджено заходи до Програми з питань утримання тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин у місті, а також План роботи комісії на 2016 рік.