Новини‎ > ‎

Події 01-04.01.2016

опубліковано 4 січ. 2016 р., 05:51 Відділ інформації   [ оновлено 3 квіт. 2016 р., 23:14 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    04.01.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Основна увага була приділена відзначенню у місті новорічних свят.  За інформацією Енергодарського міського відділу поліції новорічні свята пройшли без резонансних випадків, надзвичайних ситуацій та порушень громадського порядку. Більшість звернень, що надходили від жителів міста протягом свят до правоохоронних органів, стосувалися порушення тиші. Павло Олексійович поінформував про результати роботи міської влади, соціально-економічний стан міста, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 11 звернень, з них: 1 - по урядовій “гарячій” лінії. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася вирішення житлових питань, якості надання житлово-комунальних послуг, соціального забезпечення.
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.

    04.01.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 9 осіб з питань, що стосувалися ремонту покрівель та міжпанельних швів, якості надання комунальних послуг, соціального захисту, покращення житлових умов. На всі запитання громадянам були надані вичерпні відповіді, деякі були поставлені на контроль для подальшого вирішення.

    04.01.2016 спеціалістами служби у справах дітей спільно з кримінальною міліцією у справах дітей у вечірній час проведено рейд з метою виявлення осіб, які порушують вимоги діючого законодавства. Спеціалістами були обстежені розважальні заклади, нічні клуби та місця громадського відпочинку. У ході рейду випадків порушення законодавства не виявлено.
   
Ювілейні дати

 
   04.01.2016 керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк привітав із 90-річним ювілеєм жительку міста А.Зубенко. Анастасія Іванівна народилася у с.Мелове Херсонської області. У 1942р. була вивезена до Німеччини, де працювала  на фабриці. Після Великої Перемоги у 1944-1945 роках працювала регулювальником. У серпні 1945р. повернулася на батьківщину, звідки була направлена на відновлення запорізької греблі. У 1947р. повернулася до рідного села, де працювала ланковою на буряковій плантації. Жінка має бойові поранення. Нагороджена Орденом Великої Вітчизняної війни, медаллю «За перемогу над Німеччиною».
    Володимир Васильович подякував жінці за життєвий досвід, трудові здобутки, мужність та стійкість, вручив подарунок та квіти від виконавчого комітету.
    До привітань приєдналася голова ради Енергодарської міської організації ветеранів Н.Іванісова.

Новорічні та різдвяні свята
    У новорічну ніч з 31.12.2015 на 01.01.2016 на площі перед МПК «Сучасник» пройшла святкова програма біля міської новорічної ялинки. Зі словами привітань до жителів міста з телемонітору звернувся міський голова П.Музика. Увазі присутніх з екрану була представлена новорічна музична програма. Загалом, участь у святкуванні біля ялинки взяли близько 3 тисяч енергодарців.

    04.01.2016, у рамках святкування  новорічних та різдвяних свят для дітей пільгових категорій, серед яких - діти-сироти, діти, позбавлених батьківського піклування, діти із багатодітних сімей та сімей учасників АТО, творчий колектив МПК “Сучасник” на благодійних умовах подарував театралізовану виставу біля ялинки “Новорічна пригода Буратіно” та спектакль “Лускунчик”.   У заході взяли участь 83 дитини. По завершенню вистави діти отримали солодкі подарунки, надані депутатом міської ради від БПП “Солідарність” В.Рябухою.

    02-03.01.2016 у МПК “Сучасник” та КДЦ ВП “Запорізька АЕС” для маленьких жителів міста та їх батьків пройшли святкові новорічні вечори, театралізовані вистави біля ялинки “Новорічні пригоди Буратіно”, “Лускунчик”,  “Королівська ялинка”, “Незвичайна пригода біля новорічної ялинки”.