Новини‎ > ‎

Події 01-03.08.2015

опубліковано 3 серп. 2015 р., 05:04 Відділ інформації   [ оновлено 3 серп. 2015 р., 05:08 ]

Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування

    03.08.2015 виконувач повноважень міського голови секретар ради С.Холод провів апаратну нараду з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, у ході якої підбито підсумки минулого тижня та обговорено плани на наступний. Основна увага була приділена завершенню ремонтних кампаній у закладах міста, організаційним питанням з підготовки та відзначення 07.08.2015 Дня будівельника, а також підготовці до місцевих виборів. Керуючий справами виконавчого комітету В.Біряк повідомив, що на території міста планується відкрити 34 виборчі дільниці, приблизна чисельність осіб на кожній з них — 1300.

    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 25 звернень, з них: 1 інформаційний запит; 3 — з урядової “гарячої” лінії з питань роз'яснення інформації по субсидіях та житла. Основна тематика звернень стосувалася якості надання житлово-комунальних послуг (11), житлових питань (7), соціального захисту (3).

    До Центру надання адміністративних послуг “Єдиний офіс” надійшло 125 звернень, 123 з них — до міського відділу управління Державної міграційної служби України у Запорізькій області.

    КП “Підприємство комунальної власності”, КП “Ритуал”, КП “Центр дозвілля “Промінь”, “БТІ”, КП “Енергодарська молочна кухня” здійснюють свою роботу у плановому режимі.


Спортивне життя

    01-02.08.2015 у яхт-клубі “Борисфен” пройшла регата крейсерських яхт на кубок ДТЕК Запорізька ТЕС “Пам’яті В.Черевичного”.

    Змагання проходили у ювілейний 20-й раз на Каховському водосховищі за підтримки ДТЕК Запорізька ТЕС, ВП «Атоменергомаш» ДП НАЕК «Енергоатом», комітету з фізичної культури та спорту Енергодарської міської ради.

    У перегонах взяли участь 34 екіпажі з 5 міст України: Запоріжжя, Енергодара, Кам’янки-Дніпровської, Дніпропетровська, Нікополя. Енергодарське судно “Північна Кароліна” посіло перше місце серед яхт-тонників. Всі переможці змагань були нагороджені кубками, медалями, грамотами.