Новини‎ > ‎

Подїі 30.01-01.02.2016

опубліковано 1 лют. 2016 р., 05:32 Відділ інформації   [ оновлено 5 лют. 2016 р., 04:09 ]
Діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
    01.02.2016 під головуванням міського голови П.Музики відбулася апаратна нарада, на якій підбивалися підсумки минулого тижня та обговорювалися плани на наступний. Павло Олексійович поінформував про пріоритетні напрямки роботи міської влади, доповів про хід виконання важливих для життєдіяльності міста питань.
    Протягом минулого тижня до відділу по роботі зі зверненнями громадян надійшло 16 звернень, з них: 3 — з урядової “гарячої лінії”, 1 — електронною поштою. Основна проблематика звернень, що надходили, стосувалася вирішення житлових питань, соціального забезпечення, якості надання житлово-комунальних послуг, вартості харчування у навчальних закладах міста, виплати соціальної допомоги одиноким матерям та ін.
    Минулого тижня проведено перевірку стану роботи зі зверненнями у КП “Підприємство комунальної власності”, за підсумками якої стан опрацювання та підготовки відповідей визначено як задовільний.
    Всі комунальні підприємства міста працюють у штатному режимі.

  Розпорядженням міського голови від 01.02.2016 №27-р “Про внесення змін до розпорядження міського голови від 19.01.2016 №15-р “Про введення обмежувальних карантинних заходів з грипу”, враховуючи високі показники захворюваності дітей станом на 01.02.2016 (до 49,4% від числа захворівших) та тенденцією до їх зростання, продовжено термін дії обмежувальних карантинних заходів у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, школах естетичного виховання, дитячих гуртках МПК «Сучасник», Енергодарської ДЮСШ з боксу ім.В.Р.Манзулі до 06.02.2016 включно.

Діалог влади з народом
    01.02.2016 міський голова П.Музика здійснив прийом громадян з особистих питань, на який звернулися 13 осіб з питань, що стосувалися налагодження роботи системи опалення, ремонту покрівель, якості роботи комунальних служб, надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов. На всі запитання жителі міста отримали вичерпні відповіді.

Спортивне життя
    30.01.2016 міський голова П.Музика взяв участь в урочистому відкритті XV Спартакіади ВП “Запорізька АЕС” 2016 року. Павло Олексійович привітав учасників змагань, побажав перемог та нових спортивних рекордів.
    У змаганнях взяли участь працівники цехів та підрозділів ВП “Запорізька АЕС”, ДТЕК Запорізька ТЕС, установ та організацій міста. За традицією спортсмени змагалися у перетягуванні канату. Перемогу здобула команда ЦТАІ ВП “Запорізька АЕС”.

Гуманітарна політика
   
01.02.2016 у Науково-методичному центрі відбулася зустріч працівників управління освіти та НМЦ, які опікуються дошкільною освітою та проблемами інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами, завідувачів ДНЗ №5,10,12 із
завідувачем кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя, кандидатом педагогічних наук, доцентом Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти С.Лупінович. У ході зустрічі обговорено можливість відкриття на базі  ДНЗ №5,10,12  дослідно-експериментальних майданчиків з  розробки і апробації моделі інклюзивного навчання дітей дошкільного віку з особливостями психофізичного розвитку, яка буде  передбачати створення сприятливих умов для їх  індивідуального, різнобічного розвитку та соціалізації в суспільство з урахуванням  типологічних та індивідуальних особливостей.