Новини‎ > ‎

Після завершення ремонту в енергодарському відділенні фізіотерапії буде встановлено нове сучасне обладнання

опубліковано 13 лип. 2016 р., 23:35 Відділ інформації   [ оновлено 13 бер. 2017 р., 06:29 ]
            13 липня начальник юридичного відділу міської ради, виконувач обов'язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Поліщук провів виїзний огляд ходу проведення ремонтних робіт у фізіотерапевтичному відділенні, яке функціонує при ДЗ “СМСЧ №1”, у супроводі завідувача відділення Тетяни Ахметової.
  
На початку поточного року Енергодар став одним з учасників проекту “Підтримка українських громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб” німецького товариства міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, представивши проектну заявку “Оновлення матеріально-технічної бази фізіотерапевтичного відділення ДЗ “СМСЧ №1”. Даний проект реалізується у рамках програми “Спеціальна ініціатива “Україна” і виконується компанією GIZ за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини. Він спрямований на підтримку місцевих органів самоврядування Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей у роботі з внутрішньо переміщеними особами, який реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва на замовлення уряду Федеративної Республіки Німеччина.
    Проектом передбачена закупівля нового обладнання: МІД-ванни для синглентно-кисневої терапії, ванни для підводного душу-масажу, прилади магнітно-лазерної терапії, прилад лазерної терапії “ЛІКА”, прилади для магнітотерапії, апарат MIТ-C для приготування синглентно-кисневої суміші, прилади для ультразвукової терапії УЗТ-101, апарати “Ампліпульс-5”. 
    Як зазначив Дмитро Васильович, оновлення матеріальної бази фізіотерапевтичного відділення надасть змогу поліпшити якість надання послуг з реабілітації хворих, а також дозволить впровадити усі види фізіопроцедур з метою покращення здоров'я жителів міста. 
    Відділенням надаються послуги електролікування (електрофорез, УВЧ-терапія, мікрохвильова терапія, магнітотерапія), світлолікування (тубус-кварц, ультрафіолетове опромінення), лікування ультразвуком та водотеплолікування. Найбільше навантаження припадає на апаратну фізіотерапію. Через значну зношеність ванн кількість процедур обмежена. 
    - У зв'язку із тим, що ремонт у приміщеннях відділення не проводився з початку його заснування (1976р.), було вирішено винайти можливість провести ремонт кабінетів водолікарні перед встановленням нового обладнання, - повідомив Дмитро Поліщук. - Через те, що на сьогодні ДЗ “СМСЧ №1” знаходиться на балансі Міністерства охорони здоров'я України, надати фінансову допомогу для проведення робіт з міського бюджету не є можливим. Готовність надати допомогу виявила компанія ТОВ ДТЕК, завдяки залученим коштам якої сьогодні тривають ремонтні роботи  у місцях встановлення нових ванн. Навесні, за кошти меценатів, було проведено косметичний ремонт покрівлі.
    Депутат міської ради, директор ТОВ “Енергобудсервіс” Андрій Меркулов, який координує хід проведення ремонтних робіт, запевнив, що ремонт відділення планується завершити у заплановані терміни, а саме — до початку серпня. Після цього буде встановлено нове обладнання, придбане за грантівські кошти. Усі послуги, запевнила Тетяна Олександрівна, для жителів міста залишаться безкоштовними.