Новини‎ > ‎

Після виділення бюджетних коштів в Енергодарі розпочнуть роботи з капітального ремонту доріг

опубліковано 14 серп. 2017 р., 00:52 Відділ інформації   [ оновлено 14 серп. 2017 р., 00:52 ]
        10 серпня 2017 року заступник Енергодарського міського голови Василь Разводов провів робочу нараду з питання проведення ремонту вуличних доріг. Участь у нараді взяли представники ВП "Запорізька АЕС", ДТЕК Запорізька ТЕС, а також приватні підприємці, які займаються транспортними перевезеннями по місту.
        Рішенням міської ради були виділені кошти на розробку проектів, проведення експертиз і тендерних процедур з проведення капітального ремонту доріг. Всього планується відремонтувати 13 ділянок доріг по проспекту Будівельників, проспекту Енергетиків, вулицях Молодіжній, Воїнів-Інтернаціоналістів, Українській, Лісовій. Василь Васильович зазначив, що у ході робіт будуть враховані всі недоліки, у зв'язку з чим планується повністю перекривати ділянки доріг при ремонті. Для організації дорожнього руху під час ремонтних робіт будуть розроблені схеми тимчасових маршрутів для транспорту, який перевозить працівників містоутворюючих підприємств та жителів міста.
        Розпочати ремонтні роботи стане можливо після виділення бюджетних коштів рішенням Енергодарської міської ради. Після цього буде складено графік проведення ремонтів, визначено терміни і розроблено схеми тимчасових маршрутів. Для безпечного руху транспорту на ділянках проведення ремонтів планується встановити тимчасові дорожні знаки і фундаментні блоки. Для спецтранспорту комунальних служб також будуть розроблені схеми і маршрут дорожнього руху.
        У рамках ремонтних робіт передбачено нанесення розміток, пішохідних переходів, заміна дорожніх знаків, а також установка чотирьох зупинок автотранспорту: по вулиці Курчатова (близько УКВ), по вулиці Лісовій, біля ЕЗОШ №4 і по вулиці Молодіжній, 105. Що стосується реконструкції вулиці Української, планується провести роботи по розширенню дороги на 3 метри, а також облаштувати під'їзди до розташованих на вулиці торгових об'єктів.
        Всього заплановано провести капітальний ремонт 13 дорожніх ділянок, з них 4 дороги - за рахунок субвенції по зоні спостереження, 9 - з бюджетних коштів. 
        Василь Разводов також повідомив, що перехрестя вулиць Молодіжна - проспект Енергетиків - автодорога на ВП «Запорізька АЕС» планується прийняти в комунальну власність міста з балансу ВП "Запорізька АЕС". Обов'язкова умова для цього - благоустрій та капітальний ремонт вказаної ділянки дороги.