Новини‎ > ‎

Підведено підсумки міського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя»

опубліковано 22 лют. 2017 р., 07:11 Відділ інформації   [ оновлено 22 лют. 2017 р., 07:12 ]
        21 лютого 2017 року відбулося підведення підсумків міського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», який проводився протягом січня-лютого серед дітей та молоді міста віком від 10 до 22 років.
Метою конкурсу є формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на Міжнародному рівні, популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові, формування здорового способу життя серед дітей і молоді, підтримка талановитої та обдарованої молоді. Організатором конкурсу виступив відділ у справах сім'ї та молоді міської ради.
  
На розгляд журі, яке очолила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яна Дабіжа, було представлено 86 малюнків: 61 робота у молодшій віковій категорії (від 10 до 14 років) та 25 робіт у старшій віковій категорії (від 15 до 22 років). Оцінювання робіт проводилося за такими критеріями, як відповідність роботи тематиці конкурсу, оригінальність ідеї, художнє виконання малюнку, яскравість та виразність роботи, рівень інформативності тощо. 
Урочисту церемонію вручення дипломів та подарунків переможцям  конкурсу планується провести на початку березня поточного року. Фіналісти візьмуть участь у ІІ Міжнародному українсько-литовському конкурсі малюнків «Здай кров заради життя».