Новини‎ > ‎

Підсумки проведеного аудиту фінансово-господарської діяльності на КП “Підприємство комунальної власності” були передані для роботи та проведення відповідних розслідувань до відділу Державної фінансової інспекції України та прокуратури міста

опубліковано 14 черв. 2016 р., 06:54 Відділ інформації   [ оновлено 14 черв. 2016 р., 06:54 ]
        13 червня міський голова Павло Музика провів зустріч зі ЗМІ, у ході якої прокоментував та надав власну оцінку резонансній події, що сталася напередодні та набула розголосу у соціальних мережах. 10 червня вісім депутатів міської ради — Іван Сорока, Микола Чорний, Анатолій Мариненко, Анатолій Анохін, Олег Кабанов, Дмитро  Барановський, Іван Леонтьєв та Сергій Холод у кабінеті міського  голови Павла Музики вимагали надати їм результати проведеного аудиту фінансово-господарської діяльності на КП “Підприємство комунальної власності”. Депутати стверджували, що оприлюднення інформації щодо представлення результатів аудиту затримується. Як зазначив міський голова, підсумки аудиту будуть передані для роботи та проведення відповідних розслідувань до відділу Державної фінансової інспекції України та прокуратури міста. 
- У нас, на жаль, були випадки зникнення на комунальному підприємстві документів, серверів. Тому аби запобігти втраті цих документів, ми передамо їх до фінінспекції та прокуратури. Після проведення відповідних перевірок цими органами буде оприлюднено висновки проведеного аудиту.
Павло Олексійович наголосив, що через систематичне саботування деякими депутатами засідання сесій міської ради близько сотні вкрай важливих для міста питань, зокрема тих, що стосуються затвердження ряду міських програм, внесення актуальних змін до рішень міської ради, земельних питань не вирішуються, а отже значна кількість соціальних програм та статей витрат залишається без фінансування. Згідно із доповідною запискою начальника фінансового управління міської ради Олени Денисенко, перенесення сесії міської ради призведе до затримки виплат  заробітної плати працівникам Спеціалізованої медико-санітарної частини №1, організації харчування у закладі та придбання медикаментів, доплат за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, соціальних виплат для учасників АТО, виділення коштів для софінансування конкурсу міні-грантів “Місто своїми руками”, придбання підручників для 4-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, відшкодування з міського бюджету коштів на перевезення громадян пільгових категорій, тощо.
  
 
Міський голова надав відповіді на запитання журналістів щодо своїх робочих поїздок та участі у навчальній сесії з місцевого економічного розвитку, організованою Всеукраїнською громадською організацією “Клуб мерів” спільно з Проектом міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС) за підтримки Асоціації міст України та засіданні круглого столу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з теми: “Децентралізація сфери містобудування у контексті системних реформ”. Павло Олексійович повідомив, що найближчим часом планується винести на громадське обговорення детальну програму дій міської влади для визначення проблематики та напрямків подальшої роботи на благо міста.
        - Жителі втомилися від політичних конфліктів, які, на жаль, відбуваються сьогодні у міській раді. Енергодарці прагнуть ефективної стабільної роботи міських служб та вирішення актуальних проблем життєдіяльності міста, - підсумував міський голова.