Новини‎ > ‎

Підрядній організації доручено у термін до 10 днів усунути збитки від затоплення під’їзду по вулиці Курчатова, 16

опубліковано 24 жовт. 2017 р., 01:11 Відділ інформації   [ оновлено 24 жовт. 2017 р., 01:11 ]
      
 
23 жовтня 2017 року перший заступник міського голови Ігор Курдя провів прийом громадян з особистих питань.

        У ході прийому до посадовця звернулися жителі шостого під'їзду будинку №16 по вулиці Курчатова, які напередодні постраждали від затоплення внаслідок зливи.
        Ігор Курдя приніс вибачення потерпілим, а також повідомив, що минулого тижня всі підрядні організації на оперативній нараді були попереджені про майбутні зливи. Незважаючи на це, підрядник, який працює на даху будинку по Курчатова, 16, не вжив необхідних заходів, і жителі під'їзду не тільки зазнали збитків від протікання покрівлі, але й у вихідний день залишилися без електроенергії.
Заявники також нагадали, що цього року було проведено ремонт під'їзду, однак після затоплення істотно постраждали стіни і стелі поверхів. Ігор Курдя повідомив, що обов'язковою вимогою до підрядника буде не тільки компенсація збитків, але і відновлення колишнього стану під'їзду.
        - Протягом одного тижня представники підрядної організації зобов'язані підготувати спільно з КП «ПКВ» акти затоплення під'їзду і квартир, - підкреслив він. - Зрозуміло, всі понесені збитки повинні бути компенсовані за рахунок підрядника. В іншому випадку буде розглянуто механізм розірвання договору з даної підрядною організацією.
        Контроль за підготовкою актів і проведенням всіх необхідних робіт покладено на управління комунальної власності міської ради.