Новини‎ > ‎

Підприємці міста обговорили з Енергодарським міським головою ситуацію з відключенням електроенергії у І-ІІ мікрорайонах міста

опубліковано 28 вер. 2017 р., 00:14 Відділ інформації   [ оновлено 28 вер. 2017 р., 21:40 ]
    
27.09.2017 під головування міського голови Павла Музики відбулося засідання Координаційної ради з питань розвитку підприємництва.
   На початку засідання було заслухано інформацію керівника Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» І.Лашко щодо надання адміністративних послуг у режимі онлайн за допомогою програмного забезпечення «Optima-Workflows», яке працює у ЦНАПі «Єдиний офіс». Керівник центру розповіла присутнім про перелік адміністративних послуг, які кожен громадянин може отримати у разі розробки та впровадження модулю надання он-лайн послуг ЦНАПу «Єдиний офіс» через програмне забезпечення «Optima-Workflows». Загалом виходить 15 послуг. Вартість вищевказаних робіт складає 72 тис.грн. До бюджетного запиту на 2018 рік надіслано пропозицію про виділення коштів для впровадження даного сервісу.
    У ході засідання жваве обговорення викликало питання стосовно відключення електроенергії у І-ІІ мікрорайонах міста. Міський голова повідомив, що у зв'язку із заборгованістю КП «Доркомунгосп» перед ПАТ «Запоріжжяобленерго» за спожиту електричну енергію та послуги з перетікання реактивної енергії у розмірі близько 22 млн. грн. вжито заходів щодо обмеження електропостачання КП «Доркомунгосп» шляхом відключення фідерів 10 кВ №2, 3, 8 на ПС «Луч». Комунальне підприємство «Доркомунгосп» знаходиться в стадії ліквідації. Рік тому міською владою розпочато переговори з «Запоріжжяобленерго» щодо погашення заборгованості. У результаті була досягнута домовленість про погашення боргу частинами. На засіданні сесії міської ради 30.08.2017 рішенням сесії було виділено кошти на погашення заборгованості перед ПАТ «Запоріжжяобленерго». Але, у зв’язку із призупиненням суду даного рішення, кошти не перераховано. На сьогодні шляхом переговорів з новим керівництвом «Запоріжжяобленерго» міським головою Павлом Музикою знайдено порозуміння та включено додатковий третій фідер. Станом на 13.40 27.09.2017 всі об’єкти, які залишились без світла підключені. 
    Також учасники заходу розглянули заяви із земельних питань та обговорили питання, що стосується оренди комунального майна.