Новини‎ > ‎

Під головуванням заступника міського голови Яни Дабіжи відбулося засідання міської Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам

опубліковано 30 вер. 2016 р., 01:54 Відділ інформації   [ оновлено 30 вер. 2016 р., 01:55 ]
        29 вересня під головуванням заступника міського голови Енергодара з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжи відбулося засідання міської Координаційної ради з питань протидії соціальним хворобам. 
        Членами ради було заслухано інформацію про хід виконання Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу у Запорізькій області на 2015-2018 роки та про хід виконання соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз у Запорізькій області на 2012-2016 роки.  
        Начальник відділу охорони здоров'я міської ради Мирослава Климчук-Новачкевич доповіла присутнім про хід виконання заходів щодо протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у м.Енергодарі.
        У ході засідання було обговорено заходи щодо діагностики, лікування, профілактики захворювань, що передаються статевим шляхом, а також  результати проведення місячника до Всесвітнього дня боротьби з наркоманією.