Новини‎ > ‎

Першій енергодарській школі — 45 років!

опубліковано 9 вер. 2016 р., 04:13 Відділ інформації   [ оновлено 9 вер. 2016 р., 04:13 ]
    9 вересня виповнилося 45 років з дня відкриття першої енергодарської школи - Енергодарського навчально-виховного комплексу №1. З нагоди цієї визначної дати у актовій залі відбувся урочистий захід та святковий концерт.
    Привітати колектив школи завітав міський голова Павло Музика, який подякував директору закладу Тетяні Крамаренко та вчителям за багаторічну працю, побажав першій енергодарській школі подальшого процвітання та благополуччя. Павло Олексійович відзначив нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” заступника директора ЕНВК Ірину Чорну. Почесною грамотою Енергодарської міської ради за багаторічну самовіддану працю, ефективне керівництво навчальним закладом, професіоналізм та значні трудові досягнення нагороджено директора закладу Тетяну Крамаренко. Листом подяки міського голови відзначено вчителя математики Світлану Садикіну. 
  
    До привітань приєдналися виконувач обов'язків начальника управління освіти Олена Ржевська, представники містоутворюючих підприємств, депутати обласної та міської ради, колеги, партнери та друзі. 
    Колектив ЕНВК №1 — це 72 професіональних педагоги, фахівці своєї справи. Багато з них — заслужені вчителі, спеціалісти вищих категорій, відмінники освіти, кращі працівники міста, лауреати та переможці численних конкурсів педагогічної майстерності. За 45 років роботи закладу з його стін путівку у життя отримали 106 “золотих” та 64 “срібних” медалістів.
  
    Для гостей свята була підготовлена концертна програма за участю учнів та творчих колективів школи. Свій виступ присутнім подарував зразковий художній колектив “Джерело”.