Новини‎ > ‎

Переможцями конкурсу “Місто своїми руками”-2016 в Енергодарі стали 11 соціально значущих проектів

опубліковано 13 лип. 2016 р., 04:12 Відділ інформації   [ оновлено 27 лют. 2017 р., 03:12 ]
 13 липня у виконавчому комітеті відбулося урочисте вручення сертифікатів переможцям щорічного конкурсу міні-грантів компанії ДТЕК “Місто своїми руками”.
    Переможців привітали радник міського голови, виконувач обов'язків заступника міського голови Ігор Курдя та директор ДТЕК Запорізька ТЕС Ігор Снєгін. Ігор Іванович подякував учасникам за активність та небайдужість до долі рідного міста та висловив сподівання на подальшу співпрацю з компанією ДТЕК.
    - Конкурс “Місто своїми руками” не є наймасштабнішим за об'ємом  грантових коштів, що виділяються, але на сьогодні це один з найефективніших та соціально значущих проектів у нашому місті, - підкреслив Ігор Курдя. - Щиро вдячний всім учасникам за корисні та актуальні для міста проекти!
  
    Метою конкурсу є залучення громадськості до благоустрою міста, створення комфортних умов для його жителів. Конкурс проходить у місті четвертий рік поспіль у рамках Програми соціального партнерства ДТЕК та громади міста. Протягом місяця жителі міста мали можливість проголосувати на веб-сайті конкурсу за проект, який найбільше сподобався. Для участі ініціативними групами було подано 21 заявку. Серед них членами конкурсної комісії було визначено 11 кращих проектів, які направлені на благоустрій міста, організацію дозвілля, корисного відпочинку та всебічного розвитку дітей, популяризацію здорового способу життя, облаштування тематичних дитячих майданчиків. На реалізацію всіх проектів буде надано фінансову підтримку від компанії ТОВ ДТЕК на загальну суму 230 тис.грн. (до 30 тис. грн. на один проект).
  
    Після реалізації проектів конкурсу в Енергодарі будуть встановлені нові дитячі майданчики та гімнастичні комплекси по вулицях Молодіжній та Українській, з'явиться ігрова зона у міському парку культури та відпочинку, буде проведено реконструкцію футбольного поля по проспекту Будівельників. Для дошкільного навчального закладу №5 планується закупити обладнання для профілактики плоскостопості, а для діток з особливими потребами дитячого навчального закладу санаторного типу №10 - облаштувати сучасний логопедичний кабінет. Майданчик для вивчення правил дорожнього руху та рухливих ігор незабаром з'явиться і в дитячому садку №3. За словами організаторів, відпочинок дітей повинен бути насиченим, здоровим та безпечним.
    Окрім того, завдяки гранту ДТЕК в Енергодарі пройде щорічний спортивний марафон, а також буде проведено облаштування сучасного ландшафтного дизайну на території міського палацу культури “Сучасник” та реконструкцію декоративної стіни по вулиці Українській.