Новини‎ > ‎

Передача Енергодарської СМСЧ №1 до комунальної власності дозволить оптимізувати роботу головної медичної установи міста

опубліковано 30 трав. 2017 р., 22:00 Відділ інформації   [ оновлено 31 трав. 2017 р., 01:43 ]
             
Минулого тижня р
ішенням міської ради надано згоду на прийняття до комунальної власності цілісного майнового комплексу ДЗ «Спеціалізована медико-санітарна частина №1». Прийняття такого рішення – перший крок на шляху до здійснення процедури передачі медсанчастини.
           На даний момент медичної субвенції з державного бюджету недостатньо для повного забезпечення та нормального функціонування медико-санітарної частини. Тому протягом кількох років часткове фінансування СМСЧ №1 здійснюється з міського бюджету. Медсанчасть вимагає капітальних ремонтів та оновлення матеріально-технічної бази, проте здійснити це до передачі СМСЧ місту неможливо. Прийняття медсанчастини до комунальної власності дозволить провести капремонти, придбати сучасне обладнання, а також налагодити контроль за використанням бюджетних коштів.
         Сьогодні все міста-супутники атомних електростанцій України вже завершують процедуру прийому-передачі медико-санітарних частин. У місті Нетішині медико-санітарна частина була передана у власність міста рік тому. За цей період у лікарні проведена повна оптимізація ресурсів, вперше за кілька десятків років проведені ремонти приміщень, придбано нове медичне обладнання та комп'ютерну техніку. Южноукраїнськ завершив процедуру прийняття медсанчастини на баланс міста два місяці тому. Всі медики отримують заробітну плату у повному обсязі, як і в медустановах інших міст-супутників.
        Після передачі СМСЧ медикам планується зберегти надбавку, яку вони отримують за спеціалізацію, запевняють представники міської влади. Скорочення штатної чисельності медсанчастини також не планується.