Новини‎ > ‎

Передача адмінбудівлі виконкому до власності міста дозволить зекономити у міському бюджеті до 500 тисяч гривень на рік

опубліковано 2 лист. 2016 р., 05:48 Відділ інформації   [ оновлено 2 лист. 2016 р., 06:33 ]
 
   
Сьогодні, 2 листопада 2016 року, на сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено розпорядження за підписом прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана від 26 жовтня 2016 року №780-р “Про передачу нерухомого майна у власність територіальної громади м.Енергодара”. Документ стосується передачі адміністративної будівлі виконавчого комітету Енергодарської міської ради на 200 співробітників до комунальної власності громади міста Енергодара від ВП «Запорізька АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом».
    Як відомо, будівля виконавчого комітету Енергодарської міської ради по вулиці Курчатова, 11 перебувала на балансі Запорізької АЕС та здавалася в оренду виконавчим органам ради.
    Питання щодо передачі будівлі у власність міської громади залишалося невирішеним з 2009 року. Після наполегливих перемовин міського голови Павла Музики та його заступників Ігоря Курді та Василя Разводова із керівництвом атомної станції  та представниками Кабінету Міністрів України вдалося досягти угоди в даному питанні.
    Звичайно, попереду - об'ємна робота з процедури передачі будівлі до власності міста. На сьогодні розпорядженням міського голови від 09.08.2016 №252-р, з метою прискорення та оптимізації роботи щодо прийому-передачі адміністративної будівлі створено технічну комісію з обстеження стану адмінбудівлі на чолі із заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василем Разводовим. 
    Вже найближчим часом приміщення адміністративної будівлі планується передати повністю до власності міста. Варто зазначити, що дане рішення  допоможе заощадити бюджету міста близько 500 тисяч гривень на рік.