Новини‎ > ‎

Пенсіонери, ветерани війни і праці Енергодара відсвяткували Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

опубліковано 3 жовт. 2016 р., 06:41 Відділ інформації   [ оновлено 4 жовт. 2016 р., 01:43 ]
        30 вересня з нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у фойє МПК “Сучасник” пройшла концертно-розважальна програма. Зі святом учасників заходу привітали заступник міського голови з питань роботи виконавчих органів ради Яна Дабіжа та голова Ради міської організації ветеранів Надія Іванісова. 
        За активну участь у громадському житті міста, вагомий внесок у справу соціального захисту ветеранів війни і праці Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки Енергодарського міського голови відзначені найактивніші члени Ради Енергодарської міської організації ветеранів. 
 
        Для енергодарських пенсіонерів такий захід – добра нагода поспілкуватися, відпочити, відчути увагу до себе. Свій виступ гостям заходу подарували творчі колективи МПК ”Сучасник”.
        Цього ж дня у стінах палацу культури проходив конкурс-виставка кулінарних виробів з тіста. Різноманіття виробів, яскравість їх подання не змогли залишити нікого осторонь, важко було визначити переможця. Всі учасники заходу були нагороджені пам'ятними подарунками.