Новини‎ > ‎

Освітянська родина Енергодара відзначила День працівників освіти

опубліковано 29 вер. 2017 р., 01:55 Відділ інформації   [ оновлено 29 вер. 2017 р., 03:53 ]
    28 вересня 2017 року у МПК “Сучасник” відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню працівника освіти. Освітян міста з професійним святом привітали міський голова Павло Музика, начальник управління освіти Світлана Букреєва, представники містоутворюючих підприємств. До привітань приєднався народний депутат України Володимир Бандуров, який подарував сітку з м’ячами команді переможців у Всеукраїнському фінальному етапі футбольного турніру серед команд «UNICEF Football Cup» Енергодарського навчально-виховного комплексу №5.
    Павло Олексійович подякував вчителям та ветеранам педагогічної праці за невтомну працю, за високе служіння обраній справі, професіоналізм та самовідданість:
    - Я добре знаю, що найкраща нагорода для вас – це успіх ваших учнів. Завдяки вашій плідній праці наші діти є призерами обласних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів. І це – найяскравіше свідчення вашого професіоналізму.
    Вам, мудрим і принциповим, суворим і справедливим я бажаю міцного здоров’я, витримки, творчих злетів та вдячних учнів. Нехай ніколи не міліє джерело вашої душі. 
    Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” за самовіддану та наполегливу працю, високий рівень професійної майстерності, вагомі здобутки нагороджені завідувач бібліотекою Енергодарського навчально-виховного комплексу №5 М.Єрмак, учитель біології Енергодарської багатопрофільної гімназії “Гармонія” Л.Коток, вихователь-методист дошкільного навчального закладу (ясел-садка) компенсуючого типу “Посмішка Пізнайки” №12 С.Петренко, керівник «Зразкового художнього колективу» театру танцю «Ельдорадо» позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Л.Петришак, вихователь навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад» №9 О.Скирду.
    За багаторічну сумлінну працю, високий професійний рівень, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління працівники педагогічної галузі відзначені Почесними грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови.
    Урочистий захід продовжився святковою концертною програмою за участю артистів та творчих колективів МПК “Сучасник”. Подарунком від Енергодарської міської ради та її виконавчого комітету освітянам міста став виступ Запорізького муніципального театру танцю.