Новини‎ > ‎

Незважаючи на протистояння депутатів, Енергодарська міська рада затвердила ряд важливих для міста питань

опубліковано 30 серп. 2017 р., 22:01 Відділ інформації   [ оновлено 31 серп. 2017 р., 01:04 ]
        30 серпня 2017 під головуванням міського голови Павла Музики, за участю 28 депутатів розпочала свою роботу позачергова п'ятнадцята сесія Енергодарської міської ради.
        Перед початком розгляду питань порядку денного депутати від партій «Сильна Україна», «Нова політика», БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» спробували заблокувати роботу сесії, перешкоджаючи міському голові та секретарю ради проводити засідання. Депутат Сергій Хоролець оголосив інформацію про неправомірність дій міського голови. Після втручання поліції депутати покинули зал засідань.
 
        До порядку денного сесії було внесено понад 40 питань. Депутати, яких у залі залишилося 18, проголосували за виділення коштів для підготовки міста до опалювального сезону, проведення ремонтів покрівель будинків, капітального ремонту доріг, оновлення матеріально-технічної бази навчальних закладів, придбання підручників, закупівлі обладнання для відділення гемодіалізу, придбання меблів для дитячого будинку сімейного типу, придбання міському відділенню поліції двох спеціалізованих автомобілів для патрулювання міста. Також передбачено додаткові кошти на компенсацію коштів на впровадження енергоефективних заходів для мешканців ОСББ: відсоток компенсації з міського бюджету збільшено з 25 до 60%.
 
        Рішенням ради виділено 120 тисяч гривень на розробку проектно-кошторисної документації для проведення капремонту стадіону ЕНВК №5. Ремонт спортивного майданчика зі встановленням штучного покриття футбольного поля планується реалізувати за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у наступному році.
        У ході сесії до депутатів звернувся житель міста з проханням посприяти у вирішенні питання перевезення батька, хворого на ниркову недостатність, на лікування до міста Запоріжжя. Міський голова пообіцяв надати родині всебічну допомогу і підтримку, доручивши опрацювати дане питання постійній комісії з питань соціального захисту та охорони здоров'я.
        Депутати одноголосно підтримали рішення про присвоєння звання «Почесний житель міста» депутату Енергодарської міської ради п'яти скликань Івану Морщавці.