Новини‎ > ‎

На засіданні виконавчого комітету затверджено зміни до ряду міських програм

опубліковано 17 серп. 2017 р., 05:20 Відділ інформації   [ оновлено 17 серп. 2017 р., 05:32 ]
    
    17 серпня 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 20 основних питань і 2 додаткових, з усіх прийнято відповідні рішення.

        Рішенням виконавчого комітету погоджено розмір батьківської плати у школах естетичного виховання. Від плати за навчання у дитячій художній та дитячій музичній школах у повному обсязі звільнено дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з сімей вимушених переселенців та учасників АТО, а також учнів, які закінчили попередній навчальний рік на "відмінно" і мають нагороди за призові місця, отримані на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
        Члени виконавчого комітету погодили проект змін до Програми розвитку системи освіти міста Енергодара на 2016-2018 роки, яким передбачено внесення до Програми розділу «Розвиток і функціонування української мови». Розділ передбачає завдання, спрямовані на створення умов для розвитку української мови, реалізації конституційних гарантій на її вільне функціонування.
        Виконавчим комітетом прийнято рішення про виділення коштів на придбання шкільної та спортивної форми дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. 61 дитина зазначених пільгових категорій отримає грошову компенсацію з коштів міського бюджету на придбання форми на загальну суму 24382 гривень.