Новини‎ > ‎

На засіданні виконавчого комітету узгоджено проекти міських програм на наступні роки

опубліковано 29 лист. 2017 р., 05:28 Відділ інформації   [ оновлено 29 лист. 2017 р., 05:29 ]
   
    28 листопада 2017 року під головуванням міського голови Павла Музики відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного було включено 22 основних питань і 3 додаткових, з усіх прийнято відповідні рішення.
        Члени виконавчого комітету погодили проекти ряду міських програм на 2018-2020 роки. Погоджено проект міської комплексної програми оборони міста, організації військової служби за контрактом та призовом на військову службу на 2018-2020 роки. До програми закладено кошти на перевезення військовозобов'язаних в обласний збірний пункт Запоріжжя, придбання матеріалів, обладнання та інвентарю для організації контрактної служби, організацію патрулювання на блокпосту №1 і проведення агітаційних заходів по проходженню строкової військової служби та за контрактом.
        До проекту Програми розвитку культури міста Енергодара на 2018-2022 роки закладено кошти обсягом 32,7 млн.грн. Начальник відділу культури міської ради Надія Кулагіна зауважила, що основну суму коштів планується направити на проведення капітальних ремонтів у закладах культури, придбання комп’ютерної техніки, меблів, обладнання, інвентарю для дитячої музичної та дитячої художньої шкіл, бібліотек міста, міського палацу культури «Сучасник», художнього виставкового залу.
        Згідно зі змінами, внесеними до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, передбачено додаткові кошти у сумі 720 тисяч гривень для преміювання видатних спортсменів міста грошовими персональними виплатами на 2018-2020 роки, 280 тисяч гривень - для придбання спортивної форми, обладнання і інвентарю, 772 тисячі гривень - на участь спортсменів у чемпіонатах області та України у 2018 році.
        Рішенням виконавчого комітету погоджено проект Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Енергодара на 2018-2020 роки. Програма передбачає надання одноразової матеріальної допомоги, пільг учасникам АТО та членам їх сімей на користування житлово-комунальними послугами та квартирну плату, придбання санаторно-курортних путівок, оздоровлення та відпочинку дітей учасників АТО, надання матеріальної допомоги на лікування та зубопротезування учасникам АТО, оформлення медичного страхування.  Начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Олена Смірнова повідомила, що до міської програми на наступні роки закладено кошти на навчання учасників АТО на курсах водіїв категорії «С». На сьогодні учасники АТО мають змогу навчатися на курсах водіїв категорії «В» за рахунок коштів обласного бюджету.
         У зв’язку з необхідністю придбання новорічних подарунків для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти рішенням виконавчого комітету до Комплексної міської програми підтримки дітей, молоді, сім’ї та гендерного паритету на 2016-2019 роки внесено відповідні зміни та передбачено кошти на 2017 рік у розмірі 129,5 грн.
        З метою координації зусиль органів місцевого самоврядування і інститутів громадянського суспільства щодо реалізації державної політики у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді, створення умов для виховання громадянина - патріота України, рішенням виконавчого комітету створено Координаційну ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Серед його завдань - координація на місцевому рівні заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, участь у розробці проектів міських програм і заходів, підтримка громадських ініціатив з проведення міських заходів, соціальних акцій, конференцій, круглих столів, навчальних семінарів, інших масових заходів, пов'язаних з вирішенням питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.