Новини‎ > ‎

На засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва обговорили ряд актуальних питань

опубліковано 8 вер. 2016 р., 06:13 Відділ інформації   [ оновлено 16 вер. 2016 р., 04:46 ]
     
7 вересня під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Курді відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. 
    Члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та прийняття рішень з них, зокрема, стан роботи щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО. Як відомо, відповідно до затвердженого у 2015 році Генерального плану міста передбачено квартал під малоповерхову житлову забудову №10-а, територія якого зарезервована під виділення земельних ділянок для учасників АТО. На сьогодні зазначена територія відноситься до земель лісового фонду та знаходиться у користуванні Державного підприємства «Кам’янсько-Дніпровське лісове господарство». На теперішній час вирішити питання щодо виділення земельних ділянок можливо лише у порядку зміни цільового призначення земель лісогосподарського призначення. Ігор Іванович повідомив, що напередодні провів зустріч із головою Центру допомоги учасникам АТО Катериною Стаценко, у ході якої було досягнуто порозуміння щодо порядку формування черги на виділення земельних ділянок. На загальних зборах учасників АТО було прийнято рішення щодо порядку виділення землі, у першу чергу — родинам загиблих учасників АТО та учасникам бойових дій, які мають поранення або інвалідність.
Члени Координаційної ради заслухали інформацію виконувача обов'язків начальника управління комунальної власності міської ради Дениса Шелевейстера щодо проведення інвентаризації комунального майна на комунальних підприємствах та закладах міста. Найближчим часом узагальнену інформацію про результати роботи та інвентарний опис буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Енергодарської міської ради.
  
До членів Координаційної ради звернулася підприємець Валентина Козиряцька-Дітковська з питання щодо розширення торговельного комплексу по вулиці Козацькій за рахунок площі зупинки. Напередодні зазначена ситуація викликала резонанс серед енергодарців, адже така реконструкція позбавить мешканців двох мікрорайонів зручної критої зупинки. Як зазначила начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста Віра Знахуренко, проект реконструкції зупинкового комплексу не був узгоджений із місцевою владою. Представниками Запорізької обласної Державної архітектурно-будівельної інспекції було проведено виїзне обстеження об'єкта, у ході якого виявлено ряд порушень та невідповідність будівництва встановленим нормам. У зв'язку із цим було прийнято рішення про призупинення будівництва. Члени Координаційної ради взяли до уваги повідомлення підприємця, порекомендували залишити торговельно-зупинковий комплекс без змін, а також дотримуватися діючого законодавства.
Серед інших питань, розглянутих на засіданні, - внесення змін до Порядку залучення, розрахунку та використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста, обговорення стану ринку праці в Енергодарі та проблемних питань, які виникають у демобілізованих учасників АТО при працевлаштуванні.