Новини‎ > ‎

На засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва обговорили проект міської програми підтримки малого та середнього бізнесу в Енергодарі

опубліковано 26 січ. 2017 р., 07:38 Відділ інформації   [ оновлено 26 січ. 2017 р., 07:39 ]
  25 січня відбулося засідання міської Координаційної ради з питань розвитку підприємництва. 

    Члени ради обговорили стан розгляду заяв із земельних питань та грошову оцінку землі, а також розглянули проект міської програми підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у місті Енергодарі на 2017-2018 роки. Консультативну допомогу у роботі над програмою фахівцям надають представники Проекту міжнародної технічної допомоги “Партнерство для розвитку міст” (ПРОМІС). Проектом програми передбачено ряд заходів, спрямованих на підтримку та розвиток малого та середнього бізнесу у місті. За підсумками розгляду питання було вирішено до 10 лютого 2017 року надати до управління економіки пропозиції до програми. 

      Члени Координаційної ради заслухали інформацію начальника Енергодарської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Запорізькій області Євгена Обухова про зміни у податковому законодавстві щодо розмірів податків і зборів, а також начальника управління містобудування та архітектури міської ради, головного архітектора міста ВіруЗнахуренко щодо розміщення тимчасових споруд на території міста Енергодара.