Новини‎ > ‎

На засіданні Колегії ДІЯРУ розглянуто питання продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 ВП "Запорізька АЕС"

опубліковано 26 лют. 2017 р., 23:34 Відділ інформації   [ оновлено 27 лют. 2017 р., 04:55 ]
 23 лютий 2017 року міський голова Павло Музика взяв участь у засіданні Колегії Державної інспекції ядерного регулювання України, на якому було розглянуто питання про стан виконання робіт щодо продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС.
 5 березня поточного року завершується проектний термін експлуатації третього енергоблоку Запорізької АЕС.        Відповідно до законодавства України експлуатуючою організацією заздалегідь був обраний варіант підготовки до продовження експлуатації, який передбачає зупинку енергоблоку після завершення проектного терміну експлуатації, здійснення організаційно-технічних заходів для продовження та відновлення експлуатації.
        У ході засідання були розглянуті питання підготовки до продовження експлуатації, яка передбачає зупинку енергоблоку по завершенню проектного терміну, здійснення організаційно-технічних заходів для продовження та відновлення експлуатації. Також були заслухані доповіді щодо поточного стану виконання робіт, визначені умови відновлення експлуатації енергоблоку.