Новини‎ > ‎

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини розглянуто ряд планових питань

опубліковано 4 січ. 2018 р., 00:32 Відділ інформації   [ оновлено 4 січ. 2018 р., 00:32 ]
       
3 січня 2018 року
під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яни Дабіжі відбулося перше у поточному році засідання комісії з питань захисту прав дитини. Членами комісії розглянуто 10 питань, які стосуються майнових та сімейних прав дітей, соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.
        Серед питань порядку денного – надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, заяв громадян з питань опіки, встановлення часу зустрічі з дитиною, оформлення договору дарування, направлення до державного закладу дитини, позбавленої батьківського піклування, поповнення прийомної сім’ї дитиною.
        Рішенням комісії затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт,  дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в службі у справах дітей, графіки проведення спільних рейдів служби у справах дітей, Енергодарського відділу поліції та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також план роботи комісії на 2018 рік.
        Членами комісії розглянуто матеріали ЕМЦСССДМ стосовно взяття під соціальний супровід сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах. За результатами розгляду питань порядку денного комісією ухвалені відповідні рішення.