Новини‎ > ‎

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня – дошкільний навчальний заклад» №6 відсвяткував 20-річний ювілей

опубліковано 27 вер. 2017 р., 05:29 Відділ інформації   [ оновлено 7 лист. 2017 р., 03:43 ]
    
27 вересня 2017 року НВК «ЗНЗ–ДНЗ» №6 виповнилося 20 років з дня заснування. Колектив, учні та батьки школи організували чудовий святковий захід, урочиста частина якого розпочалася об 11.00. Від імені міського голови Павла Музики учасників заходу привітала заступник міського голови  Яна Дабіжа, яка висловила подяку працівникам закладу за титанічну працю та любов до обраної справи: 
    - Колектив школи - це справжні професіонали своєї справи. Напевно, не випадково ювілей цієї установи збігся з вашим професійним святом. Я бажаю вчителям подальших професійних перемог, учням - зберегти пам'ять про школу, батькам - радіти успіхам своїх дітей і підтримувати їх на життєвому шляху.
    По закінченню свого виступу Яна Георгіївна звернулася до гостей свята стосовно їх участі у подальшому розвитку підростаючого покоління:
    - Давайте разом прославляти рідне місто, рідну школу, берегти славні традиції освіти і супроводжувати їх розвиток на благо успіху і щастя наших дітей.
    Кращі працівники закладу були відзначені Почесними  грамотами Енергодарської міської ради та Листами подяки міського голови.
    Нагрудним знаком Енергодарської міської ради “Кращий працівник” відзначено завідувача господарством закладу Галину Кириленко.
    Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 лютого 2017 року №56 «Про заснування щорічної обласної педагогічної премії та затвердження Положення про неї» директору НВК «ЗНЗ– НЗ» №6 Ірині Марієвій призначено обласну педагогічну премію.