Новини‎ > ‎

НавчальнІ заклади міста готуються до нового навчального року

опубліковано 7 серп. 2018 р., 22:11 Відділ інформації   [ оновлено 7 серп. 2018 р., 22:18 ]
        7 серпня 2018 року міський голова Павло Музика та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Терентьєв провели черговий виїзний огляд у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста. 
 
        Наразі у школах та дитсадках міста завершуються роботи з підготовки до нового навчального року. Цього року з бюджету міста було виділено кошти на проведення поточних ремонтів, оновлення матеріально-технічної бази, що дало можливість вирішити низку багаторічних проблем. У кабінетах шкіл замінено вікна на металопластикові, придбано нові меблі для кабінетів, замінено освітлення на енергоефективні світлодіодні лампи, проведено ремонти коридорів, санвузлів тощо. У ЕБГ «Гармонія» проводяться роботи з реставрації та пофарбування фасаду, у внутрішньому подвір’ї проведено благоустрій, встановлено лавки та декоративні елементи. Для класних кімнат та кабінетів шкіл придбано нові сучасні меблі, парти, шафи, комп’ютерну техніку та обладнання. 
 
 
        У дитячих садках завершуються ремонти покрівель. Для спальних кімнат у дитсадках та у початковій школі придбано нові матраци, у частині груп будуть замінені ліжка. У приміщеннях поклеєно шпалери, пофарбовано стіни, проведено ремонт у спальних та ігрових кімнатах, на подвір’ях дитячих садків пофарбовано ігрові майданчики.
        Вже скоро школи і дитячі сади запрацюють у повноцінному режимі та будуть готові приймати вихованців і учнів. Міська влада продовжує тримати на контролі хід ремонтної кампанії та готовність закладів до нового навчального року.