Новини‎ > ‎

Науково-методичний центр міста Енергодара провів навчальну практику для методичних служб Запорізької області

опубліковано 7 черв. 2016 р., 05:02 Відділ інформації   [ оновлено 7 черв. 2016 р., 05:02 ]
        2 червня на базі Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради проведено навчальну практику для 28 слухачів курсів підвищення кваліфікації Запорізького обласного інституту післядипломної  педагогічної  освіти. До складу групи курсантів входили методисти та керівники методичних кабінетів (центрів) Запорізької області. 
        Директор Науково-методичного центру Світлана Букреєва детально ознайомила представників методичних служб області з основними напрямками діяльності НМЦ, поділилась  практикою дослідно-експериментальної роботи з теми «Науково-методичний супровід інноваційних процесів в освітній системі малого міста». Гості  мали можливість ознайомитися з досвідом центру щодо організації електронного документообігу з використанням хмарних сервісів Google Документи та Google Таблиці, дистанційного навчання педагогів в міжкурсовий період на платформі Віртуального університету «Інноватика та інновації» Науково-методичного центру.
        Підсумовуючи результати зустрічі, Ястребова Валентина Яківна наголосила на тому, що всі присутні побачили на практиці побудовану  Науково-методичним центром власну модель інноваційної діяльності, яку створено з урахуванням потреб соціокультурного середовища міста та відповідно до викликів сьогодення. Дана модель на сьогодні є дієвою та унікальною не тільки в освітньому середовищі регіону, а і поза його межами.