Новини‎ > ‎

На території дитячого садка №10 висаджено 60 дерев, а також закладена алея каштанів

опубліковано 28 бер. 2017 р., 01:43 Відділ інформації
            Минулого тижня, у рамках проведення загальноміської акції «Місяць благоустрою» у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) компенсуючого типу «Ромашка» №10 проведено традиційний весняний суботник. Співробітниками та батьками вихованців на території дитячого садка висаджено 60 дерев каштанів, сосен, тополь, ясен, ліщини та шовковиці, а також 34 кущових саджанці.
        У ході суботника також закладена алея каштанів, де висаджено 25 дерев. Працівники установи висловили надію, що випускники дитячого садка продовжать добру традицію і в майбутньому докладуть своїх зусиль для благоустрою алеї.
 
        Ідею проведення масового озеленення території дитячого садка співробітники ДНЗ №10 запропонували на конкурс міні-грантів «Громадські ініціативи». Незважаючи на те, що проект не набрав потрібної кількості голосів, працівники дитсадка спільно з небайдужими батьками вихованців своїми силами приступили до озеленення території. Мета таких заходів - не тільки благоустрій, а й створення умов для збереження і зміцнення здоров'я дітей засобами екотерапії, виховання екологічної культури через залучення дітей та дорослих до озеленення території.
        Тепер у планах співробітників дитсадка - озеленення майданчика «Автомістечка», який знаходиться на території установи, висадка кущів самшиту та саджанців беріз.