Новини‎ > ‎

Народному оркестру "Джерела" - 30 років

опубліковано 20 лист. 2017 р., 04:20 Відділ інформації   [ оновлено 20 лист. 2017 р., 04:20 ]
        18 листопада 2017 року на сцені міського палацу культури «Сучасник» відбувся урочистий концерт з нагоди 30-річного ювілею народного оркестру «Джерела» МПК «Сучасник».
         З початку створення оркестр очолює художній керівник та диригент Андрій Наумов, із легкої руки якого колектив є неодноразовим переможцем та лауреатом всеукраїнських та міжнародних музичних фестивалів та конкурсів. Своєю багаторічною працею колектив заслужив довіру, любов та шану поціновувачів живої музики.
  
         Оркестрантів з ювілеєм привітали перший заступник міського голови Ігор Курдя та начальник відділу культури міської ради Надія Кулагіна. За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток самодіяльного мистецтва та культурне життя міста Енергодара, з нагоди 30-ї річниці створення Народного оркестру «Джерела» керівника творчого колективу Андрія Наумова відзначено нагрудним знаком «Кращий працівник». Від міської влади Ігор Курдя вручив колективу пам’ятний подарунок. Також цього вечора музиканти приймали привітання від колег та шанувальників їх творчості.
  
        Народний оркестр «Джерела» в черговий раз вразив глядачів своїм широким творчим діапазоном. До програми заходу також увійшли виступи творчих колективів міста. Натхненна атмосфера на сцені та неповторна жива музика подарувала глядачам масу позитивних емоцій, а музиканти щоразу отримували гучні оплески.