Новини‎ > ‎

На рішення Енергодарського міського суду щодо скасування дії пункту про перерозподіл бюджетних коштів буде подано апеляційну скаргу

опубліковано 22 лист. 2017 р., 22:46 Відділ інформації   [ оновлено 22 лист. 2017 р., 22:46 ]
        20 листопада 2017 року відбулося засідання Енергодарського міського суду, у ході якого було частково задоволено позов депутата Енергодарської міської ради Сергія Хорольця про визнання неправомірним та скасування дії пункту №12 рішення Енергодарської міської ради від 27 січня 2017 року №34 «Про бюджет міста на 2017 рік ».
        Даний пункт стосується права перерозподілу бюджетних коштів постійною комісією міської ради з питань економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва та регуляторної політики в рамках головних розпорядників.
        Нагадаємо, що навесні поточного року, після призупинення дії цього пункту, кілька сотень працівників комунальних підприємств лишилися без заробітної плати, без своєчасних виплат залишилися пільговики та інваліди. Чергове блокування цього пункту може призвести до неможливості здійснювати внутрішній перерозподіл бюджетних призначень у період між сесіями міської ради.
        Начальник юридичного управління міської ради Дмитро Поліщук повідомив, що після отримання рішення Енергодарського міського суду у повному обсязі юридичним управлінням буде подана апеляційна скарга на дане рішення.